Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan van aki még bedől...

Komolyan van aki még bedől Wegerának?!

Figyelt kérdés

Az egész ma esti live-ja csak az általa generált balhéra ment ki! Ha annyira életveszélyben lett volna az a kutya, akkor nem videózgatni kellett volna, hanem másik orvoshoz vinni! Fél órát provokált meg szövegelt, ahelyett hogy azt tette volna, amiről állítólag beszél...

Felháborító!


Most komolyan, kinek hiteles még ez az ember?


2021. ápr. 14. 00:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%

Folyamatosan az adókról meg állami fent tartásról beszélt (nem tudom hogy ez miért volt lényeg elvégre nem fizet kutya tb-t)

És arról hogy lehet ilyet tenni stb.

Ezt nyilván maszk nélkül...

Kihívta a rendőröket és fel akart jelenteni az egyetemet, arról panaszkodott hogy biztos nem lesz belőle semmi(igaz hogy nem tett semmi törvény elleneset az egyetem de mind1...)

2021. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%

Hát én nem tudom.

Nem néztem meg annyira alaposan, csak ránéztem a Facebook oldalára, nekem az jött le, hogy beteg, megkínzott kutyákat ment.

2021. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Az lehet de nem mind1 hogy hogyan teszi azt...

Ha gondolod nézd végig a videót, fél laikus szemmel nézve elég sok hülyeséget összehordott

2021. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

Megmentett egy kutyát,de nem akarták ellátni mert nem kedvelik azt amit csinál.


Most tök mindegy mennyi hülyeséget hord össze abban igaza van,hogy kutya-kutya közt nem kellene különbséget tenni.Édes mindegy ki viszi be,ha bajba jutott egy állat segíteni kell rajta.Nem? De.

Nem követem és ezután sem fogom,de ebben igaza van.Nem kell őt kedvelni,de a kutyát ha beteg el kell látni.

2021. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
32%
#13 Nem igazán szeretnék ilyen videókat nézni, elszomorít.
2021. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem (csak) azért nem "mentették" meg mert ő a Wegera, hanem mert nem volt életveszélyben és nem ő a gazdája, nem az alapítvány a gazdája. Csak sürgősségi életmentő beavatkozást lehetett volna így elintézni. De mem ez volt a helyzet. Ha sürgős az eset nem időpontra mentek volna, ha tényleg haldokolt volna nem live-olt volna, amúgy meg ellátni törvény ellenes
2021. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%
15 nincs benne semmi szomorú inkább csak dühítő amit ez a fickó állatvédelem gyanánt leművelt
2021. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

Nálam az cseszte ki a biztosítékot amikor a Papamaci Alapítványtól Diust kezdte ekézni amikor nem tudta tovább az autójában tárolni az általa autópályáról összeszedett kutyát. Valahonnan ismerős volt a csávó, aztán a kutya nevéből rájöttem, hogy évekkel ezelőtt láttam meg olvastam tőle dolgokat és már akkor is egy mártír idióta volt.


Voltam még ott abban a kommentháborúban olyan megszólalások tőle, hogy egy lebénult kutyát sokkal nehezebb ellátni és gondozni mint féltucat 2 napos babakutyát, és teljesen őszintén erre verte a faxát az ember. Normális az ilyen?

2021. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%

[link]


itt meg tudjátok nézni a tevékenységét. Legalább is azt amit leközvetít az embereknek, de ez csak az amit el akar hitetni, a színfalak mögé csak alaposabb utánajárás után lát be az ember.

2021. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%

Hu, hát ez durva akkor .

(#12)

2021. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!