Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annak pontosan mi az oka,...

Annak pontosan mi az oka, hogy a kutya néha "emberi" hangokat ad ki?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy lefekszik és ilyen nyögő, sóhajtó hangokat ad ki.

Vagy nem is tudom pontosan hogy fogalmazzam meg, szerintem ti is tudjátok mire gondolok.



máj. 23. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Amikor párzási időszak van náluk akkor csinálják. Kérdező szerezzél párt a kutyádnak.
máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy amiatt lenne, van nőstény kutyánk is
máj. 23. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Brian te vagy az?
máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kétlem hogy amiatt lenne, van nőstény kutyánk is


Valamiért nem párzik akkor a nőstény. Nekem pont ugyanaz volt a kutyámal. Ezért adta ki a hangokat.

máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Lefekvéskor sóhajt vagy nyög, ez nem emberi hang, bár mi is csinálunk ilyet, de nem az emberi faj sajátja. Inkább csak antorpomorfizáljuk a hallott hangot. Pontosan azért csinálja, amiért mi hasonlót csinálunk, ha például kényelmesen elhelyezkedünk. A világon semmi köze nincs semmilyen párzáshoz.
máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval utánoznak minket gyakorlatilag?
máj. 23. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Lefekvéskor sóhajt vagy nyög, ez nem emberi hang, bár mi is csinálunk ilyet, de nem az emberi faj sajátja. Inkább csak antorpomorfizáljuk a hallott hangot. Pontosan azért csinálja, amiért mi hasonlót csinálunk, ha például kényelmesen elhelyezkedünk. A világon semmi köze nincs semmilyen párzáshoz.


Tévedsz, ezeket a hangokat a párzás miatt adja ki. Én értek hozzá de te nem. Gondolom netről bemásoltál valamit aztán azt hiszed szakértő lettél.

máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Az emberi hang lenne?

Amikor a szomszédom üvölt így fel nyőgve ásítva unalmában, én meg vagyok győződve hogy ez kutya hang imitáció. Bár szerintem ezt még a kutyák is kikérnék maguknak.

máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

#7:

Te írsz folyamatosan f*szságokat, bár ez a kemény másfél zöldpöttyeidből látszik is, csak túl nagy a pofád meg az egód, hogy ezt beismerd.

máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Miért kéne egyes hangokat kisajátítani? Mi az,hogy emberi hang? Hiányzó Láncszem nevű ősünk még csak gondolkodott, hogy meg kéne jelenni, amikor a kutyák már nyögtek.
máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!