Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiányos a kiskutya szőre?

Miért hiányos a kiskutya szőre?

Figyelt kérdés

8 hetes körül lehet, keverék, barna-fekete foltos, találtuk 2 testvérével együtt, de csak ketten maradtak életben. A tesójával semmi baj nincs, gyönyörű szőre van. A másiknak hiányzik a könyökén, hajlataiban a szőr, kissé a hátán/oldalán, lábán. Mindketten ugyanazt eszik. Nagyon jó kedvük van, nem betegek. Kinti-benti kutyák. Orvoshoz jövőhét hétfőn visszük őket, akkora lesz kocsi.

Lehet, hogy semmi baja, csak így nőtt neki a szőre? Picit hiányosan?



2021. ápr. 14. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy baja lehet.

Az én kutyámnak amikor megtaláltuk a farkán volt egy gyűrűként körbeérő sebes rész.

Hemzsegtek benne a bolhák, és láttuk is, ahogy rágja, és a vállánál is megkezdte volna.

Szerintem ha nem ez, akkor születési jegyek, vagy roszabb esetben rühes is lehet. Szomszédom kutyáján így kezdődött

2021. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kicsibarany ***** válasza:
80%
Bőrférgességre kérnék még szűrést a dokitól.
2021. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
Több oka is lehet. Ha a rengeteg bolhától sebes kissé, akkor szerintem érdemes bolhaírtóport venni, vagy lehet hogy szimplán anyajegy. Viszont rosszabbik esetben rühesség is lehet, ilyenkor érdemes elvinni állatorvoshoz
2021. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rüh, bolha, demodex, csak az orvos tudja ezt.
2021. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

BOlha stb. Orvos latja ,melyik.


Next gurad spectra havi egy tabi mindent tavoltart. Dokitol kerj ilyet.

Elotte meg ki kell irtani. Domi tudja,mivel.


Jobb a megelozes.


A tapoktol szokott gombasodas,szorhiany lenni. Meg a csirketol.

2021. ápr. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!