Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon megszerettem a kiskutyá...

Nagyon megszerettem a kiskutyákat mi legyen velük?

Figyelt kérdés
Van nekem 3 nagy kutyám és szült az egyik kiskutyákat és már nagyon megszerettem őket de már igértem egy ismerősömnek és mindig rám ír hogy el-e lehet őket hozni szerintetek mit csináljak?(legszivesebben megtartanám őket)
2021. ápr. 8. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Előszőr is miért nem ivartalanítottad? Feleőtlenség lenne megtartani ennyi kutyát! Ha már megszülettek, remélem be is oltod őket, ami nem kér forint lesz, és ha nem oltod be őket időben, akkor betegek lesznek és el is pusztulnak hamarosan! Ha már neki igérted, add neki, reménykedj benne, hogy ő jó gazdi lesz, ha már Te nem vagy az!
2021. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Add oda az ismerősödnek 10 hetes korában mert megígérted. Aztán ivartalanítsd a kutyáidat és foglalkozz velük
2021. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Tudtad, hogy azáltal, hogy a kutyáid tudnak szaporodni, elveszed a lehetőséget több ezer kutyától, akik várják, hogy örökbe fogadják őket?
2021. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne hülyítsd az ismerősödet, akkor hadd hozzon el menhelyről egy másikat.
2021. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Február 15.én születtek de már esznek,isznak,szopnak is odaadjam vagy még várjak vele?
2021. ápr. 8. 13:15
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Hahó kérdező, felfogtad amit írtak, hogy ez ne nagyon forduljon elő?
2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Jézus! Azt sem tudod hány hetes korban lehet elválasztani őket? állatorvos látta már? Szegény kutyákat sajnálom!
2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem trollkodik, nem reagál a válaszokra. Van itt egy ilyen barom, aki most szült/vemhes a macskám/kutyám kamukat tesz fel, aztán direkt nem reagál a felháborodott válaszolókra.
2021. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szokásos vemhesmacskás/vemheskutyás provokáló troll ismét....
2021. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg ennyi hülye van. Sőt....
2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!