Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutya rosszul lehet az...

Idős kutya rosszul lehet az oltástól? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap kapott a kutyám (13 éves) kombinált + veszettség elleni oltást a nyakába. Este jól volt, de ma furán viselkedik. Görbíti a hátát, alig halad sétánál, mondhatni csoszog, kedvetlen, csak fekszik. Oltás helye is érzékeny neki. Pisil, kakil, eszik, iszik, de valami nem oké vele. Ugyanazt az oltást kapta mint tavaly, akkor nem volt semmi baja. Nincs feldagadva a feje vagy ilyesmi, a testtartásán kívül ránézésre rendben. Holnap délelőtt tudom visszavinni az orvoshoz. Mi okozhatja? Egyszerűen már másképp reagál a szervezete, mert gyengül?

2021. ápr. 15. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt így egy kutyám, oltás màsnapjàn mire haza èrtem a munkàból nem èlt. Ő is idős volt, így nem tudtam hogy vèletlen egybe esés-e. Nem volt előjele
2021. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen természetes, ha néhány napig nem múlik el, akkor keresd meg az állatorvost.
2021. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1es Uristen ilyet ne is mondj, idos a kutyusom, es nagyon feltem.
2021. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az orvost, kapott fájdalomcsillapítót, most sokkal jobban van.
2021. ápr. 15. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért figyeljétek. Egy ismerősömnek először csak hányt, másnap már fulladt a kutya az oltás után. Szerencsére időben állatorvoshoz értek vele, allergiás reakció volt.

Egyébként oltás után az természetes, ha belázasodnak, kedvetlenebbek 1-2 napig, de oda kell figyelni. Én mindig úgy oltattam, hogy utána 1-2 napig otthon tudjak lenni velük, ha mégis lenne valami allergiás reakció.

2021. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 13 éves a kutyusom és jövő héten mennénk vele az éves oltásra😟😟😟
2021. ápr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!