Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg akkora ész kell...

Tényleg akkora ész kell megkötni az állatot?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 15. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
8%
Az en kutyam lehet, hogy ... de vissza hozza! :)
2021. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
88%
22. Majd ha a vádlidat kicsipkezi egy ilyen nembántkutya, akkor legyen nagymell3nyed...
2021. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
76%
Én viszont azt is büntetném, aki póráz nélkül sétaltatja a kutyát
2021. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
12%
#21 csak azoknak szólt, akik ilyet terveznek a jövőben
2021. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
0%
#16 hogy rohadna meg az ilyen
2021. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
27%
Fkalap #26! 50es nő vagyok...
2021. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
24%
Ne veszekedjetek!
2021. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
29%
Jobb a békesség :)
2021. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
92%
Pont ma mentem piacra a kutyámmal, mentett, pórázon. Erre ott szaladgál két póráz nélküli nagy testű kutya, az egyik folyton odajött az enyémhez, és állandóan szólni kellett a gazdájának, az meg olyankor kiabált a kutyájának, de nyugodtam folytatta a vásárolgatást, szerintem póráz nem is volt nála. Nagyon bosszant utólag, hogy nem szóltam rá keményebben. Az enyém meg morgott, ott volt egy csomó kisgyerek is, és baromira stresszelt, hogy össze ne verekedjenek. A másik szerencsére távolabbról figyelt, de annak senki nem is tudta, hogy ki a gazdája.
2021. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
88%

Off téma,de miért támadnak a kutyák lóra? Nagyon sok mostanában az ilyen videó és sosem értem.Jóval nagyobb a pacó,és egy rúgással ki tudná nyírni a kutyákat..


De egyébként eleve nem is értem,hogy miért nem lehet pórázra tenni őket,van már olyan textil póráz is amit aránylag messzire ki lehet engedni.Az az 5-10m távolság legyen már elég gazdi és kutya közt..:D

Vagyis,de mégis értem hogy miért engedik el .Panelba,emeletesbe betuszkolnak nagy mozgásigényű kutyákat,amikor az leszabadul végre 8-12 óránként (mert ugyebár felnőtt ember dolgozik,előtte-utána van ideje sétálni,de nem sokkal utána alvás miatt újabb sok ideig nem történik semmi..) húz mint a fene.Egyszerűbb lehet elengedni,és had menjen majd úgyis vissza hívom címszóval csoszog jóval lemaradva a kutya mögött.Aztán persze telefon is elő kerül vagy baráttal/barátnővel intenzív mindent kizáró csevegés megy,meg még a kutya se hallgat a gyere vissza szavakra..meg is van a baj.


Sajnos nem csak lovasokra támadnak az ilyen kutyák.Nem hagynak békén más kutyákat sem,biciklisek és sportolók se ússzák meg,hogy ne zavarja meg őket kutya.

Kisgyerekekre is vigyázni kell,mert mire észre veszi a gazdi,hogy a kutya ráindult a kisgyerekre akár csak egy rámenősebb szimatért addig rég berágott és felment a pumpa egy aggódó szülőben.

2021. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!