Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg akkora ész kell...

Tényleg akkora ész kell megkötni az állatot?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 15. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
68%

"- Talán mert meg akarta védeni a gazdáját?"

Még vaddisznó esetén megérteném, lótól?

2021. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
15%
vadsertés jó arc bírom őket főleg a kis vonalkodós malikákat olyan cukik
2021. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
53%
Nem a kutyákkal van a baj, nem a szabadon sétáló kutyákkal, hanem a gondatlan gazdákkal akik nem nevelik a kutyát aztán szabadon sétáltatják, vagy akik annyira nem figyelnek rá hogy simán kihúzza a pórázt a kezéből.
2021. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
60%

53: ez egyértelmű, hogy a gazda a felelős!


De a lényeges kérdés, hogy mit tehet egy megtámadott (rosszabb esetben megsebesült) ember, vagy másik állat gazdája ilyen esetben...???


A látótávolságon kívül lévő gazdával kezdjen el vitatkozni...?? Nonszensz!

Lefújhatja a támadó kutyát...? Ha van nála valami riasztóspray?


Hiába nem a kutya a hibás, az önvédelmet nem lehet elvitatni senkitől!

2021. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
0%
Ha lefújsz egy kutyát bármivel azzal csak jobban feldühíted és rosszabb esetben nem csak az állatodra hanem rád is támad.:D
2021. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
67%

55: ne legyél ebben olyan biztos...


Amúgy mit ajánlanál egy vicsorgó, vádlidba harapó kutya ellen konkrétan...???? Az üvöltözés mellett....

2021. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
0%
paprika spray?
2021. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
75%
57: de hát pont erre mondta az 55-ös, hogy csak jobban feldühíti a kutyát....
2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
83%

Ez baromság, hogy jobban feldühíti a kutyát, már elnézést. Saját tapasztalatom is van vele sajnos.

Kanadában konkrétan úgy árulnak ilyen jellegű sprayt,hogy kutya ellen. A nagyobb kiszerelés meg medve ellen... Ugyanaz a hatóanyag. Szóval de, beválik a spray.

Nálunk az utcában egy kuvaszt tartottak pocsék körülmények között, és ki tudott mászni a kerítésen. Ingerszegény környezetben volt, napközben láncon, este meg elengedték. Megharapott már egy-két embert, de nem lett belőle semmi rendőrségi ügy, nem derült ki, miért. Én onnantól paprikasprayvel jártam. Rá kb. egy fél évre este mentem haza, kutya halál csöndben végigszaladt az udvaron, ki a kerítésen és szaladt felém. Pont arcba kaptam. A kutya azzal a lendülettel elkezdte felszántani a talajt maga körül az orrával. Onnantól nem érdekelte semmi, nyüszített.

2021. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
58%
53-as vagyok. 54 te elvolvastad amit írtam bazeg vagy nem fogod fel? "Hanem a gondatlan gazdákkal akik nem nevelik kutyát aztán szabadon sétáltatják" ebből egyértelműen lejön hogy én is a GAZDÁT tartom felelősnek.
2021. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!