Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg akkora ész kell...

Tényleg akkora ész kell megkötni az állatot?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 15. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
22%

Talán be kellene tiltani a Lovaglást közterületen!

Elzárt területen lovagoljál, körbekerített lovasparkba.

Dehát Gazdagéknak mindent lehet kamaraerdőn, meg is érdemlik!

2021. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
79%

"az ilyen videó és sosem értem.Jóval nagyobb a pacó,és egy rúgással ki tudná nyírni a kutyákat."


Videónézés helyett inkább egy kis bioszt tanulj :D


A két állatnak teljesen más a természete, a kutya vadászállat, a ló zsákmányállat.

Mindegy a méretbeli különbség, más a lelkiviláguk, meg a táplálékuk is.

2021. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
71%

Azért nem kell pár idióta miatt elitelni minden kutyast. Higyjetek el minket akik pórázon tartjuk a kutyankat legalább annyira bosszantanak az ilyen felelőtlen gazdák mint mindenki mást. Amikor fifike acsarkodva jön felénk Marika néni meg kiabál utána, persze fifike leszarja.. És ha a mi kutyánk viszont bánt még neki áll feljebb.

Mi is találkoztunk múltkor túrázás közben egy lovassal. Természetesen pórázon volt a kutyám, aki amúgy a legynek sem árt, de mivel szeret örömében ugrálni, lefogtam még elmentek mellettünk. Mert nem kell hogy megtamadja a lovat a kutya, elég ha megijeszti és már nagy baj lehet.

Elég szomorú látni itt a kommenteket hogy milyen sötétség van egyesek fejében.

Egyrészt minden gazdának pórázon kellene tartania a kutyáját.

Másrészt én nem adnék ekkora hatalmat a vadászok kezébe. Mert nagy részük frusztrált kis görcs.

2021. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
19%

"Másrészt én nem adnék ekkora hatalmat a vadászok kezébe. Mert nagy részük frusztrált kis görcs."


Ha már nincs mivel lőni a lábad között, akkor kapj fel egy puskát, azzal még menősködhetsz az asszony előtt, kivéve

"B O B" vadászok :D

2021. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
89%

34: ja persze.... a gyaloglást, vagy a futást, vagy bicajozást is tiltsd be...

BAkker, nem vagy normális!!!

2021. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
81%

#34: "gazdagéknak Kamaraerdőn"


Mondjuk egyszer sétálj már el arrafelé, rohadtul nem gazdagék laknak ott.... Önkormányzati bértelkek, zártkertek sokasága, bódéval, kis faházzal... Igazi szocializmusbeli fíling...

2021. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk én azt se értem miért lovagol valaki olyan helyen ahol kamion van a közelben. Ha nem a kutya akkor a kamion is megijeszthette volna.
2021. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
87%
40: ismerem a terepet! Nincs kamion a közelben, csak a kutyák kergették ki a 7-es útra a lovat! Egy vágtázó (menekülő) ló fél perc alatt hatalmas távolságokat tud megtenni!
2021. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
18%

"Videónézés helyett inkább egy kis bioszt tanulj :D"


Te meg egy kicsit vegyél vissza a pofádból,mert lassan két maszk kell rá.

Nyílván nem gondoltam rá,hogy egy növényevő zsákmányállat és nem vadászállat.Inkább itt a kérdés az volt,hogy miért olyan ostoba (ösztön ide vagy oda) hogy akár teljesen egyedül egy nála 5x akkora állatnak neki menjen.Sérülést tud okozni,de ő nagyobbat szenved el.Elviekben ezek intelligens állatok mégis ostobán viselkednek neveletlenség ide-vagy oda,főleg egy vadászállatnak kellene tudni felmérni a helyzetet annyira,hogy mondjuk nem megyünk neki 20-40kg-al a 500kg+-os állatnak.. :D


Mondjuk,ha a gazdája annyira nem értelmes,hogy megkösse legalább olyan helyen a kutyáját ahol másik állat lehet meg sem próbálom megérteni egy kutya mit miért csinál vagy nem csinál..

2021. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
83%
A természetben is nekimennek a ragadozók a náluk nagyobb prédának is, ha kell. Nem mindig a náluk kisebbre támadnak, főleg, ha csapatban vadásznak.
2021. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!