Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fog kinézni egy husky...

Hogyan fog kinézni egy husky ha felnő?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy ilyen husky-t [link] aminek fekete foltok vannak a szeme körül az nagy korára kifehéredik? Mert körülbelül valami ilyen pofájú husky-t akarok [link] de minden kölyöknek foltos a szeme körül...szóval az kifehéredik ahogy felnő?
2010. aug. 21. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem olyan lesz felnotnek amiennek megszuletett es amien kicsiben.de en nem értek hozzá
2010. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
55%

Amit mutattál kölyöknek, ő rajzos is marad.

Valamennyit változik a korral a rajzuk, de nem ennyit.

A szemüveg el szokott tűnni.

Pl.: 2 hónaposan:

[link]

1 évesen: [link]

Most nem találok olyan képet, akinek a szeme körül fekete, de meg fog maradni.

2010. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:

Mégis találtam egyet. Ugyan még csak 4 hónapos ezen a képen, de láthatod, hogy nem változott a rajza. [link]

Ilyen volt 6 hetesen: [link]

2010. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rajza ugyanolyan lesz, mint kiskorában. De ez nem jó hozzáállás, hogy: "így akarom hogy kinézzen, mert nekem úgy tetszik" . De ha tényleg olyan sokat vet a latba, akkor vegyél egy olyan kölyköt, akinek nincs a szeme körül rajzolat.
2010. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Nem lesz ugyanolyan a rajza, azért mutattam a képeket.

A huskyk rajza a korral világosodik. Kölyökkor után eltűnik a szemüveg, idős korban az őszülés miatt az orrcsík is összemegy. De az alap nem sokat változik.

Abban igazad van, hogy a legutolsó szempont, de ha valaki kék szemű, fekete-fehéret akar, úgyis csak szaporítónál kap, akkor meg hiába beszélünk.

2010. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát kinek hogy... nekem pl. nem tetszik, ha felnőtt korában foltok vannak a szeme körül...de azért köszönöm a válaszokat, mostmár csak találni kéne egyet valahol xD
2010. aug. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!