Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rocco nedves kutyatáp milyen...

Rocco nedves kutyatáp milyen minőség?

Figyelt kérdés
Nekem nem tűnik rossznak, egészen magas a hústartalma, főként azért váltanék, mert lényegesen barátságosabb az ára, mint a mostaninak (Wolf of Wilderness). Elsősorban száraz tápot kap a kutyám, a vacsihoz megy csak egy kis konzerv kiegészítésnek. Jó lehet ez a nedves táp?
2021. ápr. 18. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Rocco? ..... Kemeeny.... Talan mar Tuul kemeny! 🤔💬
2021. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt igy osszetevok alapjan, es nem veszes az ara sem. Lehet mi is kiprobaljuk, Rinti es GranCarno utan, ha elfogy a keszlet.
2021. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: a nedves tápjuk kemény? A konzerv?
2021. ápr. 18. 18:02
 4/8 A kérdező kommentje:
🤦‍♀️🤣 Így kutya kategóriában ez most nem esett le hirtelen, köszi 😂
2021. ápr. 18. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan már csak egy kis nyelvi humor! 😉✊🏻🍆💦
2021. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki még hozzászólna a kutyakajához, szívesen venném :D
2021. ápr. 18. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó barátságos árral.

Egyáltalán nem rossz marka.

Szerintem nyugottan kiprobalhatod.

2021. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt adom egy jó ideje a kutyáimnak egy kevés táppal keverve és teljesen meg vagyok vele elégedve. Szinte mindegyik típust és ízt vettem már belőle az ebeknek (kivéve a kölyköknek valót). :)

Állagra is látszik, hogy rendes hús van benne (van olyan amibe rendesen ott vannak a szív darabkák például) és szagra is teljesen rendben van. Nagyon minimális zsír van benne és az is az alján szokott lenni egy nagyon vékonyka rétegben.

2021. ápr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!