Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki mondana megbízható...

Valaki mondana megbízható állatvédőket esetleg telefon számot Tolna megyében? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval tegnap voltam a barátommal kirándulni és hazajövet a kocsiban mutatta hogy:

Nézd itt lesz egy nagyon durva dolog.

Látod azt a kutyát? Már régóta kivan kötve kb 1 méteres láncra.


És tényleg. Szerencsétlen ott van az erdő közepén 1 méteres láncon.nagyon sovány.


Azért szeretném hogy tudtok e megbízható állatvédő egyesületet ami ki is jön érte? Esetleg a telefon számát? Vagy hol tudnám megnézni a telefonszámot? Tolna megye.



2021. ápr. 19. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Rendes tőled, hogy segítesz, várjuk a híreket :)
2021. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

De miért hagytátok ott ugyan úgy kikötve? Főleg ha egy hete ott van.Lehet,hogy elpusztul mire kiérnek..

Ha nincs térerő az erdő közepén kimész egy kicsit,Google -> Tolna megyei állatvédelem és felhívsz egy telefonszámot.Ha nem is jót hívsz ők felveszik a kapcsolatot más szervezettel szinte azonnal,hogy ők most nem tudnak menni menjen valaki.Vagy kérsz alternatívát.

2021. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

7:

Biztos te is azok a mocskos állatkínzokhoz tartozol!

Jobb lenne ha meg se szólalnál!

2021. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

1 kor tudok kimenni.

Higgyétek el nem találnák meg max több óra keresés után!

Nagyon sok erdő van ott és el van dugva szerencsétlen! Majd felhívom őket és bevezetem őket máshogy nem menne gyorsan! 1-ig ki kell bírnia!

Bírd ki 1 ig kiskutyus utána megyek érted!

Nem tudom kikötött ki de ha megtudom megfolytom!

Bírd még kicsi! Csak egy kicsit még!

2021. ápr. 19. 09:43
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Te most a kutyának írtál a neten? Nem hiszem, hogy olvassa..


Különben meg ki kellett volna hoznod a kutyát az erdőből, amikor megláttad.


Valamint : a barátod már régebben is látta, hogy a kutya ki van kötve. Miért hagyta ott???

2021. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A kutyus meglett.

Egy fekete kozeptermetű kutya volt.

Most már jó helyen van.

Tiszta kullancsos volt sok pici sebbel terítve.

2021. ápr. 19. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!