Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?...

Mi lehet a kutyám baja? Voltunk állatorvosnál is...

Figyelt kérdés
Ordas németjuhászról van szó, valami kellemetlen szagú golyószerű dolog van a fülében már egy ideje az orvos azt mondta rüh de kétlem hogy az lenne, a szőre régen kihullott de a hátán már kezdett visszanőni az orvos adott gyógyszert nem használt rá visszavittem az orvosnak semmi ötlete nincs mi lehet az...

2021. ápr. 20. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok orvos, de nincs egy másik doki a környéketeken akihez elvihetnéd? Több szem többet lát alapon én megpróbálnám, hátha tud rá mondani valamit. Azzal sem vagy előrébb, ha azt mondja a mostani dokid, hogy nem tudja, és kéri a pénzt.
2021. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyamat decemberben mutottek szinten fuldaganattal. Eleg durva gennyes golyo volt, ami egyik napon mutet elott kifakadt es rettenetes dogszagot kezdett el arasztani, az egesz szobaban lehetett erezni, majdnem elhanytuk magunkat. Biztosan elvinnem a helyedben masik dokihoz, mielott nalatok is eldurvul a helyzet. Igaz, nem rosszindulatu rakos daganat volt a mienke, de akkor is fontos eltavolitani. Gyogyszerezessel ez nem megoldhato mint latod, nem is ertem az orvos miert nem adott azonnal idopontot, hogy mutse.
2021. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Muttesd ki szerintem is.

Irany egy masik doki.

2021. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Düh? A fülben,golyó szerűen? Hát,ha ez a kutya járt orvosnál én kezdek szkeptikus lenni az orvosok tanultságát illetően ugyanis a rüh (atka) a bőr felszínén okoz gondokat nem a fülében :D
2021. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat en is nagyon remelem, hogy ezek az "allatorvos nem tudja mi baja a kutyanak" sztorik csak kamuzasok, mert mar en is elgondolkodtam, hogy ennyire gyenge lenne-e a szinvonal.
2021. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem jár a legtöbb ember orvosnál és netről diagnosztizál vagy kitalál valamit hogy kijavítsák.Bár megértem,egy sima vizsgálat is 6-8 ezernél kezdődik és akkor még nem is csináltak semmit a kutyával.Dehát ezzel jár az állattartás.Vagyis ezzel is.Az ember ezt is vállalja amikor kutyát visz haza.. :D
2021. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!