Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos kutyám mitől lehet...

6 hónapos kutyám mitől lehet agresszív a 13 éves fele?

Figyelt kérdés
Ma delután, semmiből, előjel nélkül, elkezdezt vicsorogni, aztán megharapta. Utána büntetve lett. Most megint, annyi különbséggel, hogy a kicsi kint volt a teraszon az öreg kutyus meg bent a házban és ahogy kiengedtük az udvarra, akkor ugrott is. Öreg kutyusom nem ad neki erre okot. Néha akar felette dominálni, aztán ennyi. Valakinek valami ötlet?

2021. ápr. 21. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
A gyerek nem csinált semmit a kutyával?
2021. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Rangsorvita.
2021. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Utána büntetve lett.


ezt kifejtenéd bővebben?

2021. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ahogy a kölyök érzi hogy termetesebb lett,elkezdett dominánsabb lenni,mert úgy véli hogy itt az ideje arra,hogy a rangsorban maga után tudni az öregebbet.Valószínű ,hogy majd abba hagyja,és benő a feje lágya,de az is lehet ,hogy tovább randalirozik majd,attól függ mikor érzi,hogy győzött vagy vesztett a dominanciában az öregebb ellen.
2021. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak siman 'vadoc' a kiskutya, meg nem tud viselkedni. 6 honapos kiskutya meg nagyon kolyok.
2021. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
6 hónaposan még nem lehet agresszív.
2021. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ero fitogtatas lehet, ezt tenyleg most kell kezelni, mert kesobb gaz lesz.


Szigoruan mindig az idosebb kapjon elobb enni, utana o. Idos menjen ki az ajton ne a kolyok. Ezek apro dolgok, de ezek is mutatjak, hogy az oreg felette all. Igazabol o az utolso.

2021. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Vidd kutyak koze es majd megtanulja, hogy hol a hatar. Kutya-kutyatol tanul, ez a szocializacio lenyege. Az en kutyam pont ma tanitotta moresre a kutyaiskolaban, az oktato kolyok kutyajat :)

Jo, mondjuk pont azert mentunk, hogy a kiskutya megismerje az enyemet ... de erdekes volt latni ahogy az orias kanom raszolt a kis csajszira :D Oktato srac es en csak figyeltuk a dolgokat es hagytuk a kutyakat termeszetesen viselkedni. Jo lecke volt nekem is :)

2021. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem csak próbál dominálni. Nálunk is van egy kis kutya és be-bepróbálkozik a többieknél.
2021. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!