Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért agresszív a kutyám?

Miért agresszív a kutyám?

Figyelt kérdés

Alapjában véve egy nagyon ari kutya ám néha nagyon agresszív , véresre harap :(( Nagyon nagyon szeretem , kis kora óta velem van, szóval semmiképp sem válnék meg tőle!

De nagyon zavaró, hogy csak azért mert hozzáérek máris megharap.

(Nincs semmi egészségügyi problémája, rendszeresen jár orvoshoz)



2020. okt. 16. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Milyen fajta?
2020. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
És olyankor, amikor ezt teszi, mit csinálsz?
2020. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
ledominál téged. erről le kell szoktatni.
2020. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 vantel ***** válasza:
100%

Mert meg teheti veled.

Nincs negatív következménye.

Te vagy az ő birtokában.

Innen szép nyerni. Sok sikert!

2020. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem tanitottad meg finoman jatszani. Nem agressziv a kutyad, csak vadoc.
2020. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
2.: A fajta teljesen mindegy.
2020. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Milyen kutya? Mentett? Nem lehet, hogy valami nagyon negatív élménye van a simogatással, vagy esetleg fél tőled? Alapvetően a kutyának dicséret a simogatás, ezért én két okot látok. Vagy valami rossz élménye van az emberekkel (fél), vagy fáj neki. Mivel azt írtad, hogy az orvos szerint nincs semmi baja, ezért én a félelemre szavazok. A félelem agressziót szül.

Én azért elvinném kutyasuliba, de ha mentett kutya, akkor ki tudja milyen múltja volt. Rehabilitálni kell. Én is ismertem olyan mentett kutyát, aki halálosan rettegett az embertől, mert egy szaporítótelepen kínozták az agresszív "emberek". Ő sem engedett sokáig magához senkit.


Ha csak simán nem tetszik neki, akkor egy normális kutya arrébb megy, ha harap akkor már valami gond van.

2020. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1.-t akartam írni
2020. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 LakatosAnonymus ***** válasza:
20%

#8


Nagyon nem mindegy. Ennél nagyon badarságot nem is lehet írni, hogy nem számít a fajtája.


Nem mindegy h egy olyan udvarba mész, amit egy palotapincsi őriz, vagy egy olyanba, amit egy pitbull őriz.

2020. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez tiszteletlenseg a reszerol. Kommunikalod kutya nyelven,h te vagy a vezer?? Azaz betartod a sorrendisegi szabalyokat? Ezt alaposan vizsgald meg ettol kezdve.
2020. okt. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!