Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz méretű a bolha nyakörv,...

Rossz méretű a bolha nyakörv, mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

A nagymamám ma, amikor bevásárolt hirtelen felindulásból be ment egy unszimpatikus kisállatkereskedésbe a kutyájának (labrador) bolha nyakörvet venni, de az eladó figyelmetlenségből kistermetű házikedvencekre valót adott. Otthon vettük észre, pont amikor nála voltam. Mivel nem bontotta ki és még a blokk is megvolt ezért visszavitte kicseréltetni, de előtte vitték el az utolsó olyat, ami neki kellett volna. Az eladó (egyben az üzlet tulajdonosa) azt mondta, hogy nem adhat vissza pénzt, ezért csak levásárolni tudja azt az összeget. Mivel az a kereskedés elég drága a minőségéhez képest, ezért nem vett helyette semmit.


Mivel a családban mindenkinek nagytestű kutyája van ezért elajándékozni se tudja. Feltettük facebookon marketplacre, de szerintem sajnos senki sem fogja tőle megvenni, hiába teljesen új.

Mihez tudna most kezdeni, mert szerintem egy 62 éves asszonynak az a 10.000 ft elég drága tanulópénz lenne, olyan hiba miatt, amit nem is ő követett el.



2021. ápr. 24. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Azon túl, amit leírtál, mi mást tudnál? Nyilván jóval olcsóbban kell adjátok az eredeti árnál, hgy megvegyék, de előfordul ilyen hiba. Inkább csak kevesebbet adjanak érte, minthogy rátok rohadjon feleslegesen. Egyébként attól, hogy elvitték épp a boltból az utolsót, nem tudtátok megkérdezni, hogy mikor hoznak szállítmányt? Vagy ennyire nem voltak segítőkészek?
2021. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hölgy nagyon lekezelő volt, épp ezért nem erőltettük annyira a dolgot és a nagymamám engem kért meg mint ,,aki a technika világában nőtt fel", hogy próbáljam eladni, hátha valahol sikerül, ezért olcsóbban tettük fel az eredeti árnál. Az első kérdésed alatt mire gondolsz?
2021. ápr. 24. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Én max azt csinàlnám, h gyorskötözővel a normál nyakörvre erősíteném belülről, több ponton, így nem vész kárba.
2021. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" Az eladó (egyben az üzlet tulajdonosa) azt mondta, hogy nem adhat vissza pénzt"

Ugyan ki tiltotta meg neki a saját boltjában?

Üzletembernek egy nagy 0 a hölgy. De emberség sem sok szorult beléje.

Az sem biztos, valóban azt az egyetlen megfelelő méretet a nagyid előtt vitték el. Ez a nyakörv a nyakán volt, örült , hogy megszabadult tőle.

Ha facén benne vagy valamilyen kutyás közösségben, beteheted a nyakörvet, hátha elviszi valaki. Az is valami, ha minimum a fele visszajön.

2021. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kutyakajára becserélhettétek volna.

Legközelebb meg te vegyél neki.

2021. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Titeket esetleg nem érdekel?...😅
2021. ápr. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!