Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto nyakörvet szeretnék a...

Foresto nyakörvet szeretnék a kutyámnak, de a nyaka átmérője csak 50 cm, abból a nyakörvből meg csak 38 és 70 cm-es van, viszont elvileg nem szabad levágni a nyakörv végét. Annak a 20 centinek ott lógnia kell? Vagy ti mit szoktatok csinálni vele?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Van a nyakörvön bújtató, amibe be lehet fűzni egy részét.
2014. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem a kutyámon. Azt a 20 cm-t nagyjából bele is tudod fűzni, de lehet, hogy egy kicsit lifeg.

Nekem is azt mondták, hogy nem lehet vágni belőle, a papírján viszont azt írják, hogy a felesleget vágjuk le.

Ezt meg tudja vki magyarázni?

2014. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ragaszkodsz a nyakörvhöz, ajánlom az Advantix cseppet, nekünk 100%osan bevált. Ha bekented, utána nem szabad simogatni.
2014. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágd le. Nem a nyakörv végében van a hatóanyag, ergo nem a vége miatt veszel egy ilyen méregdrága kullancsriasztót. :) Én mindig levágom, a kutyát halálra idegesíti, lifeg mindenfelé.
2014. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ :) Hmm... Látom mindenki kicsit másképp gondolkodik...:)
2014. jún. 2. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit nem tudsz befűzni, nyugodtan vágd le. Nekem legalábbis ezt mondta az állatorvos. Pláne, hogy az én kutyám próbálta rágcsálni a liffegő végét.
2014. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan levághatod.:)
2014. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ez mennyire életszerű?:Az én kutyámnak macskaméret kell, abból is le kell nyisszantani 6-8 cm.


azért kissé hülyén nézne ki többszörösen a nyakára tekert nyakörvvel:)


Egyébiránt remélem jó választás lesz neked is mert nekünk már a 2. nyakörv használódik és nagyon jól bevált.

2014. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségget! :)
2014. jún. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!