Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni a kutyával...

Mit lehet csinálni a kutyával ha a nyakörv és a póráz feltétele után csak lekuporodik és nem megy sehová?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Rajta kell hagyni, legalább a nyakörvet. Majd magától elindul, nem fog lekuporodva megöregedni.
2014. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kertben tartod a kutyát? Mikor még nagyon fiatal volt a kutyám, nekem is ezt csinálta, de aztán mikor nagyobb lett, leszokott róla. Hány éves?
2014. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám hanem ismerősöké udvaron van tartva kétéves valószínűleg az a gond hogy nincs hozzászoktatva szerintem. Viszont akit tacsit mi az utcáról fogadtunk be márciusban most 8 hónapos sosemvolt ősem tanítva erre de nagyon szívesen jön pórázon .
2014. júl. 23. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Szia! :) Szerintem semmiképp ne erőltesd rá a sétát (értsd: ne erőszakosan vedd rá), mert úgy nem fogja szeretni, de apróbb trükkökkel ki lehet őt csalogatni az utcára, és akkor rájön, hogy nem is olyan rossz. :)

Én a régebbi kutyánkat elvittem a kaputól 4-5 méterre jutalomfalattal (virsli), ott pedig elszaglászott. Nem egy hatalmas séta volt, de azért csak meglátta a külvilágot szegénykém. :)

2014. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2014. júl. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!