Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pásztorkutyákat miért nem...

A pásztorkutyákat miért nem szabad lakásban tartani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 20:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm nikolasz niktől ezt a kedves üzenetet:"A mocskos állatkínzó anyádat!! Téged kéne kint tartani a hidegben télen nyáron meztelenlü meglátju k mit szól az sz hozzá s!!" Konkrétan ezt írta így kimásoltam. Akár hiszitek akár nem nem volt semmi baja. Folyton játszottunk vele a legbolondabb és legokosabb kutya volt egyszerre.
2021. ápr. 25. 00:25
 22/23 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet tartani lakasban? Nekem KAJ-om van es a belvarosban elunk egy 80 m2-es legkondicionalt lakasban.

Autoval hurcibalom a segget es naponta sok orat setalunk a budai hegyekben, de hosszabb turakat is szoktunk menni tavolabbi videkeken (ma pl. a Borzsonybe megyunk).

Szoval az en kutyam koszoni szepen, de tokeletesen boldog es nem zavarja, hogy lakasban alszik vagy pihen :)

2021. ápr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
91%

22!


Elhiszem, hogy azt hiszed, boldog. Talán még a farkát is csóválja.

De nem adod meg neki azt, amire született!


Ez így önzés szerintem.


Miért nem egy olyan kutyafajtát választottál, amelyik erre lett kitenyésztve, hogy az ember társasága legyen, és jó legyen neki panelban??

2021. ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!