Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dogo argentino fajnál...

A dogo argentino fajnál leszokták vágni a kutya füleit?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen. De az fajta és nem faj.
2021. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
igen
2021. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kutya -> faj

Argentin dog (Dogo Argentino) -> kutyafajta


Fület levágni: Kupírozás :)

Nálunk nem csinálják meg ahogy a pit,staffordshire,amerikai bully vagy dobermann füleit sem,roti és dobermann farkát sem kurtítják már,de külföldön még sok helyen igen.

A legtöbb kupírozó és kurtító gazdi romániában csináltatja,közel van és ott engedi még (tudtommal).

2021. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
4 éve még csinálták(pl.a miénket is) Volt egy lista a dokinál, megnézte és az argentin dogoknak lehetett kupírozni a fülét. Csomó más kutyafajtának tiltott volt. A farokvágás már neki is tiltott volt.(mivel eltörte és nem gyógyult, végül mégiscsak le lett vágva az is)
2021. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem egyébként,hogy mi az,hogy egy kutyafajtának lehet a másiknak meg nem.Mindegyiknek szinte kivétel nélkül ha nem betegség miatt vágatják akkor kinézet miatt.És a bull típusúaknak is pont ugyan olyan kinézet 'érdeke' a fül kupírozás mint az argentin dognak.Ha az egyiknél 'kínzás' a másiknál nem az? ffs.. :D
2021. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-vagyok. Én se értem miért van így, de ez van..
2021. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma már minden fajtánál tilos a kupírozás!
2021. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!