Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buszon kutyát hogy s mint?...

Buszon kutyát hogy s mint? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval már átolvastam rengeteg oldalt cikket,díjszabást, mind mást ír.

A díjszabás lenne a hivatalos de csak 2013-asat találtam, így inkább rákérdezem.

Holnap utaznék kutyámmal 40km-t, helyközi volán buszon.

Ugye jegyet ott nem tudok most venni, viszont online nincs kutya jegy.

Azonban olvastam azt is ha a kutyát kézipoggyász méretű hordozóban viszem akkor díjmentes az utazás.

Na én az enyémet fixen hordozóban vinném. Nincs 2 kg a kutya még pici.

Tehát aki utazik kutyával leírná, hogy kell-e vegyek jegyet neki, ha igen akkor online melyik jegyet vegyem amit elfogadnak rá? Köszönöm!



2021. ápr. 25. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem BKV.


VOLAN.

2021. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megvolt az utazás, szerencsénkre pont várt egy ellenőr is a buszra, szóval busz érkezése előtt rá tudtam kérdezni tőle, nem kellett a kutyusnak jegy hordozóba, viszont ha pórázon van a kutya akkor kell jegy, jelenlegi helyzetben pedig az ellenőrtől vagy a buszvégállomáson lehet nekik jegyet venni, online sajnos nem lehet.

Remélem valakinek ez segít. És igen Volán helyköziről van szó.

Azonban helyi járatra (Nyíregyháza)se kellett vennem neki.

2021. ápr. 27. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!