Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata vagy vizsla?

Dalmata vagy vizsla?

Figyelt kérdés
Ti melyik kutyát választanátok?Én nem tudok dönteni ugyanúgy tetszik mind a 2 kutya...
2010. aug. 22. 15:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Régi a kérdés, de csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nekünk egy dalmatánk és egy vizslánk van.

Mindkettő nagyon mozgékony, nagyon szereti az ember társaságot, nagyon kedveli a gyerekeket és a többi.


Ja és a dalmata nem buta, hanem túl okos. És ha egy kutya egyszerre okos és makacs, na az rossz páros :D És ez a helyzet náluk is, rengeteg mindent könnyen megtanulnak, de miért csináljon meg valamit ha neki nincs kedve? :D


Na ez a vizsláról nem mondható el, ő nagyon szeret a gazdi kedvére tenni és gyorsan tanul.


Viszont én kimondhatatlanul örülök, hogy dalmatánk lett, ráadásul ő volt előbb és csodálatos így minden.


Ezért én mindkét kutyát ajánlom mindenkinek és rettentően nehéz választani közülük.


És azt is jól mondta az előttem szóló, hogy oké, hogy egy fajta, akkor sem ugyan az a személyiség, szóval lehetnek mások. :)

2018. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!