Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg (15 éves) yorkimnak...

Öreg (15 éves) yorkimnak büdike a szája, a fogai már potyognak. Érdemes orvosnak megmutatni?

Figyelt kérdés

Egyébként nagyon jó egészségnek örvend, de 1-2 éve a fogai már vacak állapotban vannak. Fogköves, van egy vadhús az ínyén, néhány foga már kiesett. Látszólag nem fáj neki, vagy legalábbis az evés nem jelent neki problémát :D

Semmilyen altatásos / bódításos műtétet nem vállalnék már be vele. De így meg azt érzem, hogy elhanyagolom. A múltkor voltunk hasi ultrahangon és a doki mondta is, hogy büdös a szája...mondtam, hogy igen, nekem is feltűnt. Lehet, hogy arra célzott, hogy kellene valami fogászati vizsgálat, vagy beavatkozás.


Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek érdemes e kezdeni vele bármit?


2021. ápr. 27. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz, hátha tud rá megoldást az altatásos kezelésen kívül, ha meg csak az lehetséges, akkor sem kötelező. Megértem, hogy nem szeretnéd 15 évesen altatni fogászati kezelés miatt, de egy kérdést sima(nem altatásos) vizsgálatot megér.
2021. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!