Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha szeretnék elhozni egy...

Ha szeretnék elhozni egy kutyát a menhelyről, akkor lehet szó róla, hogy esetleg csak 2 hét múlva tudnék érte menni, hogy hazavigyem?

Figyelt kérdés
1-2 menhely oldalán láttam olyat a kutyák neve alatt hogy "foglalva", de nem tudom, hogy ez mennyire gyakori.
2021. ápr. 28. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is igy hoztuk el a kutyankat,mivel nem volt meg kesz az udvar. 1 hetet kertunk,kozben kifizettuk a dolgokat es alairtuk a papirokat.
2021. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk is kutyabiztosra épül éppen az udvar, de még nincs teljesen kész, 1 hét legalább kell még nekünk is, de nem szeretném, ha más elvinné a blökit. Egyszer már voltam sétáltatni őt, teljesen a szívemhez nőtt.
2021. ápr. 28. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az adott menhelyet mindenképp, és beszélj velük erről. Nehogy aztán úgy járj, hogy amíg nektek alkalmas lesz, addig ők odaadják valakinek a kutyust, aki azonnal haza tudja vinni. Szólj nekik, hogy melyik kutya érdekel, és beszéljétek meg a részleteket.
2021. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont arra keszulj,hogy valamit kell fizetni vagy alairni. Kutyamenhelyes ismerosom mondta,hogy nem egyszer bucsuztak el azzal,hogy majd 1 het mulva erte mennek es azota sem lattak a csaladot..
2021. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2021. ápr. 28. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Mi kertunk egy szemelyes tallakozot az ideiglenes befogadoval es a kinezett kutyaval, ott megbeszeltuk h meg nincs kesz teljesen a kerites, es 1 het mulva hoztuk el, amikor mar minden megvolt. A papirokat akkor irtuk ala, amikor hoztuk a kutyust, fizetni pedig atutalassal kellett az alapitvany szamlajara.
2021. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!