Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért altatnak el 2 hét után...

Miért altatnak el 2 hét után annyi jo kutyát, évek óta?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert folyamatosan születik az utánpótlás, és az emberek keveset fogadnak örökbe.
2018. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem tudják ellátni öket rendesen, nincs kaja, nincs személyzet, és nincs jobb megoldás jelenleg.
2018. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Mert a jelenlegi helyzetbe is beleroskadnak a menhelyek. Gondold el, hány ezer kutyával több lenne ha csak 1 hónapra állna ez le.


Kegyetlen, embertelen, idióta dolog, de a jelenlegi helyzetben szükséges.

2018. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert a gyepmesteri telep nem menhely. Mert 1 kutya helyére 3 másik várakozik és többet dobnak utcára, mint amennyit örökbe tudnak adni. Mert az emberek nem ivartalanítanak, felelőtlenek és tárgyként kezelik az állatokat.
2018. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a 4 miért lett lepontozva, szerintem igazavan (persze a többieknek is) de egyedül ő írta az ivartalanítási dolgot,pedig egyértelmű hogy így meg lenne oldva a helyzet.
2018. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kapacitás,nincs hely annyi kutyának, a gyepinek kötelező kimenni ha bejelentést kap kóbor kutyákról akit be kell gyűjteni, tegyük fel napi 4-6 kutyát szednek össze az utcáról,de kb 1-2 kutyát fogadnak örökbe havonta. Nincs hely az új kutyáknak.

Így sajnos vmi alternatívát kellett kitalálni.


Pont ezért kéne már befejezni ezt a kutyám egyszer szüljön dolgot,meg ivartalanítani,hogy véletlen almok sem legyenek.


Ha mindenki ivartalanítana és csak a tenyésztőknél lennének kölykök talán 5 év múlva ha nem több üresek lennének a menhelyek.


Borzasztóan sok a kóbor kutya szerintem több száz menhely és civil szervezet van dugig kutyákkal és még ez is kevés. Naponta 20-40 kölyköt szednek össze.

Annyi a kutya nem tudnak velük mit tenni.


Viszont a gyepi nem mondhatja az ha lakossági bejelentés történik,hogy bocsi hölgyem tele a gyepi nem megyünk ki a kóbor kutyákért.


Emberek fejében kéne rendet tenni végre,hogy elfogadják az ivartalanítást,meg a szaporítást is abba hagyják.


Olvastam,hogy vmelyik országban alig van néhány menhely,mert szinte nincs kóbor kutya meg gazdátlan. Amelyik gazdátlan hamar örökbe fogadják.


De Magyarország túl van telítve a gazdátlan kutyákkal.

2018. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!