Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apósom valószínüleg otthonba...

Apósom valószínüleg otthonba fog kerülni, de mi legyen a kutyájával?

Figyelt kérdés
Mi nem tudjuk magunkhoz venni, van már két kutyánk, se pénz se idő se hely nincs még egy kutyához. Kihez lehet fordulni, ki tud segíteni ebben nekünk?

2021. ápr. 30. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

10+


Pont tegnap talalkoztam egy hasonlo temaval az eletben. Osszefutottunk egy 'barat-kutyaval', de nem a megszokott idos hazaspar setaltatta.

Setaltato srac elmeselte, hogy az idos urat elvitte a covid ... a felesege nem tudott a hazban maradni ezert elkoltozott es az ingatlanba olyan utodott kerestek aki vallalja a kutyat.

En mondjuk egybol felajanlottam, hogy barmikor bevallalom a kutyat, de a srac megnyugtatott, hogy megszerettek mar a kutyat es szivesen gondoskodnak rola ok is :)


Ezert is gondoltam, hogy talan lehetne valami hasonlo megoldast keresni.

2021. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!