Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Inkább gazdinak...

Kutyások! Inkább gazdinak vagy anyának/apának tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a "szőrös gyerek" témáról? Ti melyik oldalt pártoljátok?
2021. máj. 1. 18:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
27%
Aki szorosan kötődik a kutyájához, mégis felelősebben odafigyel az egészségére, és viszi állatorvoshoz, mint az, akinek a kutya csak azért kell, hogy ugasson...
2021. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%
És az kit érdekel hogy neked nem tetszik? Majd szerinted a te kedvedért nem fogom így emlegetni? Vagy nem tudok majd aludni mert neked nem tetszik? Vagy kevesebb leszek mert nem tetszik? Lőtéri kutyát nem érdekli hogy neked nem tetszik. Mit kell kötözködni?
2021. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%

22-es, a kérdés egyik alkérdése az volt, hogy mi erről a véleményünk. Én leírtam hogy nem túl pozitív, és később azt is hogy miért.


Szerintem nem egészséges. És nem abból a megközelítésből, amit Frenzee írt, mert én teljesen másról beszélek.

2021. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Gazdi vagyok, a kutya meg a család része. Mondhatjuk "családtagnak" is, de nem kezelem őket emberként, mert nem azok.

Semmiképp sem gyerekpótló. Ha gyerekre lenne szükségünk, akkor csinálnánk egyet.

2021. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!