Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyus mennyire érzékeny?

Beagle kutyus mennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Mi egy kis faluban lakunk, szeretnék egy kutyust venni vagy örökbe fogadni. De nagyon szeretnék egy beaglet. Tartható tápon és házi koszton? Lehet kinti tartásban? Anya nem engedné be, csak a teraszon lehetne, háza + kutya ágya lenne
2021. máj. 4. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, leírtuk hogy rövidszőrűt nem lehet kint tartani. Úgy oké hogyha fűtött garázs, de pl én bele se gondoltam hogy ti tenyésztőtől, fajtatiszta kutyát fogtok venni, mert szerintem aki annyira nem tartja a kutyáját hogy beengedje a házba, az nem fog többszázezer forintot fizetni érte. Hogyha ki is fizetik a szüleid, én nem gondolom hogy sok olyan tenyésztő van, aki kintre odaadja (értem hogy nem szó szerint kint, mert fűtött garázs, de akkor sem a házban van veletek és ez nagyon sok helyen kizáró ok).
2021. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!