Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika Miskolcon vagy...

Kutyakozmetika Miskolcon vagy a környéken?

Figyelt kérdés

Aki tud Miskolcon kutyakozmetikát segítsen!

Az árak is érdekelnének!

Yorkshire terrierem van ,első kozmetikája lenne!

Köszönöm!


2010. aug. 23. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Major utcai állatkórház udvarában is van egy. Árakat nem tudok.
2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok, nekem egy yorkshire-em van. Nekünk is az első kozmetikánk lenne. Én nem az árak miatt aggódom, nekem egy bichon-os ismerősöm azt mondta, csak olyanhoz szabad vinni, akinek ismerjük a munkáit, megbízunk benne. De én nem ismerek ilyen embert.

2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Alig találok Miskolciakat akik megmutatják a munkáikat!Engem az érdekelne hogy a Yorkimmal mit tudna csinálni a k.kozmetikus!

Az első válaszoló küldött egy linket ami megfogott!Köszönöm neki!Valószínű oda megyünk majd!Igaz, nem látok Yorkiról képet!De próba szerencse!

Utolsó!Ha esetleg Miskolci vagy és hamarabb eljuttok mint mi kérlek írd már meg a véleményed!Köszike

2010. aug. 23. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendben. Amúgy nekem is a Tappancs a legszimpatikusabb. De remélem nem altatja a kutyust nyírás előtt.
2010. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szívesen. Egy barátnőmnek westie-je van, egyszer kétszer kísértem el őket oda. Nagyon kedves a kutyakozmetikus, és szerintem igazán szépen dolgozik :) És nem altatta a kutyust.
2010. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Germuska Ágnes válasza:

SZIASZTOK!Ajánlanám magamat mint kutyakozmetikust!Egyedüli Mester kutyakozmetikus vagyok Borsod megyében.Több éves szakmai tapasztalattal és persze altatás nélkül várom a kutyusokat a Kazincbarcikán található Tracy kutyakozmetikában baráti áron!

Germuska Ágnes 06-20/400-6843

Kazincbarcika Mátyás Korály út 44-48.

2015. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!