Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthoni szőrnyírásra nektek...

Otthoni szőrnyírásra nektek melyik gép vállt be?

Figyelt kérdés
hosszú szőrű, kistermetű

2021. máj. 6. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Levágni a wishes/kínaiban kapható 4500ft-os géppel is lehet.Láttam már pár szép eredményt vele,de nyílván szembe tűnő az első napokban,hogy nem a legjobb géppel volt nyírva.Hiába mész át rajta többször 'sávos' a szőr,gyakran kell tisztogatni a fejet,kb csak egy adott méretet és fazont tudsz vele nyírni.


Tehát: gyors megoldásnak jó,de 4500/5000-ért megcsinálja neked fodrász karomvágással,fürdetéssel,fül tisztítással együtt.Nem egy nagy összeg.


Moser az amit a fodrászok többsége is használ vagy Oster.Vannak drágább és olcsóbb termékeik.20.000 környékéről kezdődnek az olyan gépek amikhez többféle fej is jó.Moser Rex,Moser 45 :D


Moser 1400 a köztes megoldás 12.000 körül van.Erős kis gép,de ez is csak kifejezetten hobbira jó.

2021. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

2 szabály van.


1.: Nincs olyan, hogy elég erős gép!!! Mindig a legerősebbet vedd!

2.: Nézz utána, hogy kapni-e hozzá csere fejet vagy csere pengét, és ha igen, akkor vegyél 3-4 tartalékot!

2021. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem akarom többet kozmetikushoz vinni és nincs szükség fazonra se, kétszer akarom használni egy évben.
2021. máj. 6. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

[link]


8-ad annyiba kerül, mint a Moser márkájúak, de 2x olyan erős. Puli szőrét is úgy vágja, mint a vajat.

2021. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megrendelem.
2021. máj. 6. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:

És van is vele tapasztalat?

Elég neve nincs maga a cucc is és az oldalak is ahol árulják (összesen 3 oldal azok is elég szedett-vetettek).

Se videó róla,se információk,se semmi..


Ha már kiadok valamire 12 ezer forintot az jó lenne ha nem valami fantom eszköz lenne.

2021. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
majd kiderül, utánvételes vásárlás van náluk.
2021. máj. 7. 10:04
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy nem olyan kicsi cég, vannak fent youtubeon is videók, csak a honlapjuk néz ki kicsit "igénytelennek"

Ha a termék legalább fele olyan teljesítményű lesz mint amit írtak, már örülni fogok.

2021. máj. 7. 10:12
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan ennyiért én szerintem inkább megveszem a Moser 1400-at.

Lehet hogy a másik gép is jó,de ezzel van tapasztalata másoknak is.Inkább nem kockáztatok mert nekem 2-3 havonta kell nyírni. :D


Sok sikert a nyíróhoz! :)

2021. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

#4 vagyok, nem csak az én 3 bundás kutyámnak van ilyen, hanem mint mondtam pulis ismerősnek is, 3 pulija van nyáron mindig lenyírja velük, úgy viszi, mint a vajat. Nem véletlen van a birkanyírók között, nagyon erős gép.

Nem a divatot kell nézni, hanem a teljesítményt.

2021. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!