Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a kutyám allergiás?

Lehet, hogy a kutyám allergiás?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy nyagon sokat tüsszög. Szerintem nagy esély van rá, hogy a pollenre allergiás, mert csak nemrég kezdtek el virágozni a nyárfák a környéken, emiatt rengeteg van a levegőben (a kertben és a teraszon is). Az utóbbi időben semmihez sincs kedve: eldobom neki a játékot, maximum csak lassan odasétal, de sokszor van, amikor mégcsak utána se megy. A kajáját sem eszi meg, pedig olyat adunk neki, amit eddig is szeretett. Olyannal is próbálkoztunk, mint például csirkemell, virsli. Ezeket eddig imádta, de mostmár meghagyja. A sétákat is mindig várta, állandóan ásott, szaglászott, menni akart előre, de mostanában már csak mellettünk vagy mögöttünk ballag. Csak másfél éves, úgyhogy biztos, hogy nem azért van, mert öreg. Lehetséges, hogy allergiája van és azért ilyen?

#kutya #kutyaallergia #Kutya szénanátha
2021. máj. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

A tusszentes lehetne allergia is, de nem eszik, lehangolt, tehat egyertelmuen beteg.

Allatorvoshoz vidd el kerdezo.

2021. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az én kutyám allergiás, de ő csak tüsszög. Mindenképp vidd el orvoshoz mert lehet itt nagyobb baj van
2021. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Ő is ugyanazokat a szar műkajákat eszi, mint mi, emberek. A táp tele van gluténnal, a csirkehús antibiotikumokkal, növekedési hormonokkal, a kukorica glifozáttal, stb. Ugyanúgy autoimmun betegek a kutyáink is, mint mi.
2021. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!