Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok elkezdi egy idő után...

Kutyátok elkezdi egy idő után őrizni a helyet, ahova leültök?

Figyelt kérdés
Enyémek igen. Pl leülünk a réten egy plédre, valaki közel jön, akkor el akarják küldeni. Ha bizonyos távolságon kívül marad, akkor nem foglalkoznak vele. Séta közben nem ilyenek, bárki mellett simán elsétálnak. Milyen kutyátok van?
2021. máj. 9. 19:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
Nekem egy HelyőrTerrierem van. :)
2021. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
14%
Meggei paplemente óriás gague
2021. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem csinált még egyik sem ilyet.


10 éves havanese és egy 1,5 éves wheaten terrierem van

2021. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálam ÉN mondom meg, ki jöhet a közelembe, ki nem. A kutya dolga elfogadni a döntésemet.
2021. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nalunk is oriz. Orvovedo fajtak a lelkeim.
2021. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem . Szép is lenen ha engedély nélkül ezt csinálná. Pláne telken kívül.
2021. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyem nem hogy elkuldi meg oda megy nyalogatni az illetot :D :D

30 kilos keverek.

2021. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Mivel jól neveltek, nem agresszívek ok nélkül sétáló emberekre. Javaslom, hogy te is neveld így a tieidet.
2021. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem csinál ilyet, a zsebemben/táskámban lévő jutalomfalaton nem osztozik, ha egy másik kutya kiszimatolja és kunyerál, arra rámorog, de a helyet nem védi be, ahol vagyok.
2021. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Őrző-védő ide vagy oda nem neki kell megmondani,hogy ki jöhet a közeledbe és 'elzavarni' azaz megugatni,megtámadni még inkább nem kéne nekik.Őrző-védő főleg erre nevelt sem támad meg csak úgy senkit aki oda sétál.Azt támadják akik kést/pisztolyt rántanak,megtámadnak téged.De azok sem akárhol és akárhogy harapnak.(ha szükséges is harapniuk)


Nem őriznek téged csak neveletlenek és nincsenek szabad téren idegenekhez szokva...Nekem a rotim nem csinál ilyet,pedig az is őrző-védő,célszerű lenne leszoktatni erről őket mielőtt valakibe bele kapnak vagy elküldenek titeket a közteresek a szabadtérről.Mert megtehetik,ha veszélyezteti a kutyád az embereket..:D

2021. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!