Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik normális csivava...

Létezik normális csivava (tenyésztő)?

Figyelt kérdés
Nagyméretű, fizikailag és idegrendszerileg is egészséges kutyákkal.
2010. aug. 23. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de szerintem a chihuahua kicsi :d
2010. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy méretűt úgy értette , hogy nem mini :D
2010. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire érted, hogy nagyméretű? A kiállításokon is az 1-2 kg közötti csivavákat részesítik előnyben, azaz ideális. Még egy 3 kg-os is csivava is elég töpörtyű. De, mit számít az neked, hogy a kutyád 1.5, netán 2 kg, vagy eggyel több? Akiket én ismerek csivavákat, a többsége másfél kilógramm, mint ahogyan az enyémeim is. De nemhiszem, hogy minden tenyésztőnél 1 kg körüli kutyák vannak, nem sok tenyésztőt kereshettél fel eddig.
2010. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tenyésztőt egyet se kerestem fel, kiállításon túl kicsiket és ideggörcsöket láttam, az utcán meg még kisebbeket, amik létezni is félnek olyan kis félősek szegények.

Néha látok, olyan 3 kg-sakat, amikben van rendesen 'anyag', nem hálni jár belé a lélek és kutyaként is viselkednek. Ilyet hol tenyésztenek?

2010. aug. 24. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, itt talán kérdezősködhetsz:

[link]

A "Rólunk" menüben van egy kép a tenyésztőkről, meg a csivaváikról, látszik, hogy van, amelyik nem 1-2 kg-s.

2010. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!