Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire baj ha kutya étrendje...

Mennyire baj ha kutya étrendje csak virslikből áll meg gordon blueból? Mit tegyek végre, hogy ne adjon neki?

Figyelt kérdés
Nagypapám nem bírja megállni, hogy ne adjon neki az asztalnál kaját, illetve külön dobál le neki 3-4 rúd virslit meg akkor kap mellé olyan sajtos gordon bluet. A táphoz már hozzá sem nyúl. Nem tudom leszoktatni arról, hogy ilyenekkel etesse. Nagyon sok vitám van vele, de egyszerűen nem képes felfogni, hogy ez a kutyának nem elegendő táplálék. Nagyon elkényeztette. 3 hónapos nagytestű kölykökkutyáról van szó

2021. máj. 15. 05:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Kié a kutya?
2021. máj. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen,nem jó amit csinál mert nem fog kutyakaját enni.Rá lesz szokva ezekre amiket kap.Nem tudsz nagyapáddal mit kezdeni ha adja neki.Te kutyád?Ha jól értem együtt laktok a papával?
2021. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát kérdező, van egy rossz hírem... Szó szerint el lesz b.szva a kutya. Tapasztalat. Nekem apám ilyen. Rengeteg vita, veszekedés, de mivel idős (most már 70+), hiába magyarázol bármit is, mert csak azért is csinálja. Mondhatod szépen, csúnyán, veszekedve, normálisan, kedvesen, érvekkel, teljesen mindegy. Nem tudod megmagyarázni, hogy a kutyával cseszik ki. El fog hízni egyrészt a kutya, persze mikor elhízik és már lóg a hasa, ő akkor sem fogja látni hogy mi a probléma, ebből adódóan a túlsúly megy az ízületeire, a szívére stb. Ráadásul eszi ezeket a puha sz.rokat, a fogai kihullanak majd, mert túl kevés száraztápot eszik majd, aztán a fogkő elrendezi a szájhigiénét a kutyánál...Szóval ez a kisebbik baj, hogy most elegendő táplálék-e vagy sem, mert ilyen kajákkal az elhízás garantált. Ők még abból az időből jönnek, amikor minden sz.rt odaadtak a kutyának, általában maradékokat. Még ezzel sem lenne baj, de itt egyértelmű, hogy az lesz hogy tömve lesz a kutya mert szerinte a kutya mindig éhes...
2021. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Mi az a gordon blue?
2021. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 válaszoló :én kaptam tőle a kutyát. Én veszem neki a kaját (prémium tápot kap), én állom az orvosi költségeket saját megkeresett pénzemből, én tanítgatom.


2 válaszoló:Igen, együtt lakom vele. Elköltözni ez miatt nem tudnék, mert annyit nem keresek diákmunkával,hogy magamat is eltartsam


3 válaszoló: Sokszor felsorolom neki az érveket, hogy miért nem tesz neki jót, de mintha a falnak mondanám.


4 válaszoló: gyorsfagyasztott sajtos paníros tallér

2021. máj. 15. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
De az cordon blue xddd
2021. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Bocs, én is elirtam, nem is cordon blue hanem cordon bleu. De akkor se értem honnan jött a gordon xe
2021. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ez ragadta meg a figyelmedet kedves válaszoló!:)
2021. máj. 17. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát de basszus rajta van a csomagolásán is :D
2021. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!