Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisgyerek mellé melyik kutyafa...

Kisgyerek mellé melyik kutyafajta a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Nem lakásba szeretnénk csak azt akarjuk, hogy az udvaron türelmes, játékos legyen a gyerekkel. Labrador, golden, vagy airedale terrierre gondoltam eddig. Na és persze csak szukát.
2010. aug. 23. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A bobtail a legjobb gyerek mellé(tapasztalat) :)
2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Airedale!!!!!

Szuper kutya és nincs úgy agyonszaporítva, mint a másik kettő! Imádja a gyerekeket.

2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Beagle:D Szerintem:D
2010. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
olyan kutyafajta, amiben egy gyerek nem tud kárt tenni, szóval elég erős. Valamilyen közepes testű, pl labrador, vizsla. De minden az adott kutyától függ, fajtán belül is nagy különbségek vannak. És persze nevelés.
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
78%
Igaz, hogy az Újfundlandi nagy kutya,de elképesztően jámbor jószág. Ha megfelelőnevelést kap, akkor ennél jobbat, gyerek mellé nem találsz!A Dán dog,(más néven Német dog) nagyontürelmes a gyerekekkel, és ügyes kutya. Még esetleg a Magyar vizslát ajánlanám. Nagyon intelligens, bár érzékeny ezért finoman kell bánni vele. Üdv: .asdf.
2010. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a boxert mondanám. Játékos, és gyerekszerető fajta, és házőrzőnek sem utolsó.
2010. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Retriever mentőktől labi vagy goldi szerintem,de bent alvás a legjobb nekik,nagyon gazdás kutyák.

Azért jobb ha örökbe fogadtok,mert akkor már ismeritek a kutya kialakult személyiségét,illtve tesztelve van,hogy szereti-e a gyerekeket.

Ne úgy képzeld el,hogy a fajtamentőkhöz hülye,vadállat kutyák kerülnek.

Épp ellenkezőleg.

Több ismerősöm is fogadott örökbe fajtamentőktől,pl.az egyik a retriever mentőktől 2 gyerek mellé.


[link]

2010. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Szerintem a labrador meg a golden retriever a legjobb bababarát.

(De! kicsit felhúztam magam az elözö kérdésen: Van valakinek egy bitbullja és 9 hónaposan nem tud pórázon közlekedni. Nem akarnád átvenni töle? Te biztosan jobb gazdi lennél:) )

2010. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Én a boxert javasolnám. Nekünk is volt egy boxerünk, akkor vettük amikor a tesóm 5 éves volt. A kutya mindent megengedett neki, volt amikor szinte könyékig túrt a kutya szájába, vagy birkózott vele, de soha nem harapott meg senkit, felnőttet sem. És a legfontosabb, hogy a legtöbb kutyafajta idős korára buta lesz és mindenkit megharap, de a boxer nem ilyen. A mi kutyánk 8 évesen lett elaltatva (betegség miatt!!), és egész életében nem bántott senkit. Egyszer átjött egy 5 éves kisfiú hozzánk, és teljesen meg volt ijedve a kutyától, a kemény cipőjével rugdosta, de a kutya mégcsak nem is morgott. (persze mikor észrevettük h rugdalja akkor rászóltunk a gyerekre h hagyja abba)
2010. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
pit bull vagy amstaff nagyon szeretik a gyerekeket
2010. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!