Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Moszkvai őrkutya személyes...

Moszkvai őrkutya személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rendszeresen sétáltatva, nagyon könnyen elvadulhat. (nagypapámnak volt ilyen kutyája és ritkán sétáltatta)
2021. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleg kemeny a gazda akkor nevelheto. Nem kezdő kutyasoknak valo.

Ismerosnek (tipikus falusi mezogazdasaggal foglalkozo ferfi aki szarik bele hogy el vagy hal a kutyaja, azert van mert miert ne. Setaltatva nem volt soha, verve annal inkabb) van, igaz mar nagyon oreg, de tart kapuknal se megy ki, imadni valo egyébként en mindig megsimogatom, de borzalmas latni azt ahogy bannak vele + a szorevel sokat kell foglalkozni, ha nem foglalkozol durvan osszecsomosodik. Hatalmas egyébként, tenyleg nagyom eros kezu gazdat igenyel.

2021. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Es ahogy az 1es irta, konnyen megbolondul. Az emlitett ismerosnek is 2 volt, az egyik teljesen elvadult.
2021. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1- es vagyok. Egyébként én sétáltattam is egy pár alkalommal a kutyát, mielőtt még elvadult. Akkor még kezelhető volt. Aztán nagypapám azt mondta, hogy boldogul egyedül is. Hát, végül mégsem boldogult a kutyával.
2021. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem van egy 4 éves moszkvai őr kanom. Nagy területen tartom, naponta-kétnaponta sétálok vele, jártunk kutyaiskolába. Nagyon szeretem a természetét, velem egy igazi nagy kezesbárány, aki folyton bújik, mellette kiváló házörző. Már nem próbál ledominálni, kb. másfél éves koráig csinálni, de tudtam kezelni, már tapasztalt kutyás vagyok, nem ő az első.

2021. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!