Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fila brasileiro tartásával,...

Fila brasileiro tartásával, személyiségével személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Fila brasileirot nem vagyok első kutyás több kutyám is volt, nagy kertem van, napi több órát rátudok szánni a kutyára, otthon ülőtípus vagyok maximum csak félnapra megyek el otthonról.


Arra lennék leginkább kiváncsi, hogy tényleg magában hordozza-e azokat a tulajdonságokat amiket állítanak róla. A gazdáshoz és családjához való mindent odaadó hűsége, és az idegennnekel szembeni bizalmatlanságára gondolok.



#Fila brasileiro
2020. dec. 22. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Azert arra szamits,h menned kell vele a szabadba mozogni ,ha egeszseges laballasu nem diszolazias (dp0 vagy dp1) es kutyat veszel. Lassu kocogas neked,o meg szabadon rohangaszik sajat tempojaban,felfedez. Azert nem kanapekutya az egeszseges peldany.


Csak a kertben tartva ki fog keszulni. Unalom stb. Kell azert a felfedezes meg kutyatarsasag. A felfedezest porazas setaval is tolhatod. Ha nagy a kert es ott meg tudod futtatni orakig. Amig kicsi a kutya hozhatnal neki baratnak nyulat macskat vagy egeret jatszotarsnak. 8 hetesen szocializalni lehet barmire, nem fogja akkor kinyirni.



En is azt neztem ki magamnak kovetkezo kutyanak. 13 eve vagyok kutyas es csak egy embernel lattam. Az oreg volt es rosszak voltak az izuletei. Ot erdoben talalta magara hagyva kicsikent a gazdaja es ugy lett a kutyaja. Kutyak kozt volt poraz nelkul a gazda mellett ratspadva. Meg ugy is gyonyoru volt!! Ott azt lattam,h olyan,mintha egy nagyranott felturbozott izomzatu amstaff lenne hasonlo lelkulettel.


Sajnos nem sok embernek van. A fajtaubban kerdezz utana ,facecsoportokban kutass. Hogy megmondjak,h mennyi a mozgasigenye.


Az meg

Minden kutyanak orom,ha egesz nap a gazda mellett lehet.


Szemelyiseg: olyan lesz,ahogy te kezeled a szitukat vele es elotte. Es hozza a veleszuletett enwrgiaszintet. Kerj alacsonyenergiajut a tenyesztotol.

2020. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 persze akarom vinni sétálni, én is imádok sétálni, játszó társa is lenne, mivel van egy corso szuka kutyám.
2020. dec. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!