Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája folyamatosa...

A szomszéd kutyája folyamatosan át szökik hozzánk. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Az új szomszédunk 2 hete költözött a melletünk levő házba . Van egy husky kutyájuk aki folyamatosan át szökik. A helyzet az hogy nekünk is van egy kutyánk , egy kaukázusi aki nyilván védi a területét , többször összeverekedtek már. A husky egyszer szerzett egy nagyobb sérülést is ami miatt a szomszéd nekem állt és veszekedett velem hogy ÉN neveljem meg a kutyámat. Nos én hiába beszélek neki nem hallgat meg és folyamatosan gyerekesen viselkedik. Emiatt a kutyámat be kell zárni a kennelbe , amit csak akkor szoktuk ha vendégek jönnek hozzánk , így nemigazán van hozzá szokva hogy több időre be van zárva sőt ahoz végképp nem hogy egész estére. Mindig szabadon volt eddig. Tegnap este mondtam neki hogy saját költségemre csináltatok egy jó kerítést így nem fog tudni átszökni a kutya. Nos kijelentette hogy az az ő kerítése én ne nyúljak hozzá majd ha úgy gondolja megcsináltatja de ne higgyem azt hogy a napokban sor kerül rá. Ma reggel egyébként megint át jött a husky és összetaposta a paradicsom palántáimat.. mit tegyek? Az nem megoldás hogy addig be kelljen zárnom a saját kutyámat ameddig úgy nem dönt hogy csinál egy normális kerítést.

2021. máj. 16. 11:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Villanypásztor
2021. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%

A vellanypásztor jó lehet, bár akkor költened a dologra. Az ingyenes megoldás, hogy husánggal kell ütni, amíg vissza nem takarodik. Ha már a gazdájának nem volt annyi esze, hogy ne az egyik legnagyobb mozgásigényű munkagépet vegye meg. Biztos megtetszett a szeme... (nyugi, azzal a szomszéddal te már nem leszel jóban sosem, meg ő sem veled)

"Tegnap este mondtam neki hogy saját költségemre csináltatok egy jó kerítést"

A telkeden miért ne építhetnél kerítést? Esetleg valami bvzi helyi rendelet tiltja? Persze megint pénzbe kerül.

2021. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

Vagy építsd meg a kerítést xard le mit magyaráz az az észlény és az ő vacak kerítése pedig maradjon ott.Tehát pár centivel így kisebb lesz a telek területed de hidd el nekem jobban jársz.

#9

2021. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Szétfogja szedni az új kerítést, tapasztalat, nekem egy fencee power p30 van a kutyáknak, bevált, jófogáson házilag készültet ne vegyél. Olcsóbbak de egy fél évet bír
2021. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ha palából van és le van ásva mélyen akkor kétlem hogy szét tudná szedni
2021. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is szólj, hátha ránéznek a szomszéd körmére: [link]
2021. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kutyának való villanypásztort már 10ezerért kapsz.
2021. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem zárnám el a kutyám.


Megmondanám a szomszédnak, ha nem tartja kerten belül a kutyát, ne csodálkozzon ha legközelebb darabokban viszi haza.


Amúgy valószínűleg ráhívnám a gyepmestert.

2021. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Felvennem videora, hogy a sajat udvaromon van egy idegen kutya, majd szólnék a sinternek, ha ez nem eleg, akkor a jegyzonek, rendorsegnek is bevinnem a felvetelt.

Nehogymar az en kutyam a sajat udvaromban ne lehessen szabadon, szep is lenne, ha kennelbe kene tartanom, mert a szomszed macskaja atjon, teleszarta a viragagyast, a kutyam meg roppantott egyet a gerincen... Nyilvan csunya eset, de nem az en felelossegem mas macskaja, a tobbi haszonallatunkat nem bantja, ellenben a kobor kandurok bameszkodtak a par hetes csirkeknel... Ha a kakukazusid sulyosabban megsebesiti a kutyajat, az sem a te felelősséged, mert a sajat udvarodon tortent, nem forditva, nem kozteruleten.

2021. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Betonozd le a kerites aljat egy 15-20cm-es savban, az viszonylag olcso es gyors megoldas.
2021. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!