Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája folyamatosa...

A szomszéd kutyája folyamatosan át szökik hozzánk. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Az új szomszédunk 2 hete költözött a melletünk levő házba . Van egy husky kutyájuk aki folyamatosan át szökik. A helyzet az hogy nekünk is van egy kutyánk , egy kaukázusi aki nyilván védi a területét , többször összeverekedtek már. A husky egyszer szerzett egy nagyobb sérülést is ami miatt a szomszéd nekem állt és veszekedett velem hogy ÉN neveljem meg a kutyámat. Nos én hiába beszélek neki nem hallgat meg és folyamatosan gyerekesen viselkedik. Emiatt a kutyámat be kell zárni a kennelbe , amit csak akkor szoktuk ha vendégek jönnek hozzánk , így nemigazán van hozzá szokva hogy több időre be van zárva sőt ahoz végképp nem hogy egész estére. Mindig szabadon volt eddig. Tegnap este mondtam neki hogy saját költségemre csináltatok egy jó kerítést így nem fog tudni átszökni a kutya. Nos kijelentette hogy az az ő kerítése én ne nyúljak hozzá majd ha úgy gondolja megcsináltatja de ne higgyem azt hogy a napokban sor kerül rá. Ma reggel egyébként megint át jött a husky és összetaposta a paradicsom palántáimat.. mit tegyek? Az nem megoldás hogy addig be kelljen zárnom a saját kutyámat ameddig úgy nem dönt hogy csinál egy normális kerítést.

2021. máj. 16. 11:13
1 2 3 4
 31/31 redstorm72 válasza:
Fel kell jelenteni a szomszédot, vagy hagyni, hogy a kutyád széttépje az övét, de lehetőleg a te telkeden.
2021. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!