Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a tacskommal,...

Mit csináljak a tacskommal, ha egy kiscica gyilkos?

Figyelt kérdés

Sajnos a 11 hónapos kislány tacsinkat Fülest, költözés miatt elkellett vigyük 2 hétre a szüleimhez vidékre. A Szüleimnek van 2 idősebb keverék kutyusa és egy nöstény macskája aki vemhes volt.

A szüleim elmondása szerint a tacsink szépen kijött a két kutyussal viszont az elején támadta őket, morgott rájuk. A macskájukkal nem került összetűzésbe kerülték egymást. Viszont amikor megellett a macska a tacskonk egyesével kihordta a kiscicákat és elkezdte őket élve eltemetni!

Apum vette észre, hogy mit művel a tacsink. 2 kiscica sajnos megdöglött apum szerint az egyiknek vérzett a nyaka a másik lehetséges, hogy megfulladt. 3 kiscica szerencsés módon túlélte, amit a tacsink művelt velük. A szüleim a tacsinkat örökre eltiltották a ház közeléből. Egyke kiskutya nem tartunk mellette állatot, pedig amikor dolgozni megyünk egyedül van és nem érzi jól magát. :(

Félek, hogy nem csak macskákkal, hanem kutyusokkal is rosszul viselkedne.


2021. máj. 19. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos a tacsid egy többszörös gyilkos.
2021. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondoltatok? Hát akkor nem sok eszetek van. A kismacskak apró védtelen állatok amik zsakmanynak néznek ki. Mit csodalkoztok ezen? Az egy dolog hogy az anyjukat nem bántotta mert gondolom kB akkora vagy nagyobb mint ő. Na de a kicsik.. Nem vagytok normálisak. Egyáltalán minek elletitek azt a szerencsétlen macskát? Mert drága az ivartalanitas, mi?
2021. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
Talan mielott gyilkolaszna macskakat, ha!!! ATVENNED A GYEPLOT ES TE IRANYITANAL ... akkor a kutyad sem lenne hulye!
2021. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna akkor tudnád, hogy nem voltam ott és nem volt eddig macskák közelében!

Honnan tudtahattam/tudhatták volna, hogy megöli majd a cicákat, hiszen az anya macskával nem került konfliktusba?!

Elsőnek volt vidéken, állatok mellett és sajnos játékos kisutyaként nem tudta mit mit szabad és mit nem!

Nem hülyézni kéne,hiszen nem ismerjük egymást hála Istennek.

2021. máj. 19. 21:00
 15/19 anonim ***** válasza:
18%
Az anyamacska elrejti a kölykeit úgy, hogy ne találja meg semmilyen más állat. Szóval érdekes szitu
2021. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Leirtam hogy honnan kellett volna tudnod te nagyeszu. De úgy látszik olvasni se tudsz.

Akkor még egyszer: az anya macskát azért nem bántotta mert kB akkora mint ő.

A kismacskak zsákmány állatnak néznek ki mivel kicsik és vedtelenek. A tacskó meg ráadásul egy kotorek eb.

Nem is értem hogy gondolhattatok hogy nem fogja őket bántani és egyedül hagytatok velük. Hihetetlen.

Azt meg még mindig nem tudtuk meg mi a feneert lettek kismacskak.

2021. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

Tehát a kutya sem nevelve, sem szocializálva nem volt eddig. Egyszerűen nem értem, hogy egyesek csak úgy dísznek tartják a kutyát, de a normális foglalkozás már büdös nekik?

A tacskót szocializálni kellett volna más állatokhoz, ha ilyem helyre akarod vinni!

Kutyákhoz, macskákhoz, kölykökhöz!


Mellesleg gratulálok a szüleidnek a macska szaporításhoz. Pont olyan felelős állattartók lehetnek, mint te.

2021. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#14

Én nem értelek. Honnan tudod, hogy a macskával nem került még konfliktusba, ha azt írod, hogy még sose találkozott macskával? Akkor nyilván nem lehetett konfliktus...

Ez meg JÓZAN PARASZTI ÉSZ, hogy ismeretlen állatfajjal, pláne kölyökkel NEM engedjük össze felügyelet nélkül egyik pillanatról a másikra.

Nem is értem, mit hittetek.... közös dalt fognak előadni? :D Ez nem egy rajzfilm...

2021. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%
És még mindig csak azt hajtja hogy az anya macskát nem bántotta. Hát nem hiszem el. Értő olvasás megvan?
2021. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!