Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes kiskutya... mikor...

10 hetes kiskutya... mikor eldurvul a játék és elkezd nagyonbkeményen harapni hogy értessem meg vele, hogy nem szabad?

Figyelt kérdés
Akik szerint vágjak az orrara meg fenekere, azok ne is vegyétek a fárattságot hogy leírjátok plz.

2021. máj. 21. 17:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
:D... pont leszarom a véleményedet...
2021. máj. 23. 20:58
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Annak ellenere amit irtal megis veszem a faradsagot :)

Tekerj ossze egy ujsagot es ha durvul akkor csapj ra a fejere. Hidd el ez a megoldas ha nem akarod hogy nagykoraban atvegye a falkavezer szerepet.

2021. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Nekem most ugyan ez a problémám. 11 hetes német boxer

Az elején bejött a "jajgatós" módszer de csak egy kis ideig

Harapás közben egyáltalán nem hallgat rám és alig tudom leállítani

Azóta bejött valami?

2021. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Semmi agressziózás nem jött be, csak olaj a tűzre, ha durvul, rácsaptam az orrára egyszer akkorát, hogy csak csattant, de semmi, olaj a tűzre, azt hiszi mégdurvábban kell és rákapcsol :) akkorát kéne üssek egy kis teremtményre, ami már kárt tesz benne... azt meg semmiképen...

Jutalomfalatozás vált be... mikor nagyon durvult, lekötöttem a figyelmét, elkezdtünk gyakorolni valamit, és akkor addig sem harapdált...

Mostanra, most 5hónapos, kb tudja meddig szabad elmenni harapdálásban és kivel... tudja, hogy a lányomnak máshol van a fájdalomküszöbe mint nekem és más erőt ad bele...

Valamint van egy szobakenelúnk és ha épp nincs időm, akkor ha rosszalkodik, 10 perc elzárás, az is sokat segít utána mindig észheztér...

Ahogy nő, úgy komolyodik, egyre kevesebbszer harapdál, mostmár inkább a labdájával cseszeget állandóan, ha nem dobáljuk mikor akatja, akkor ugatja azt akivel éppen labdázni akarna... most az a bajunk, hogy van mikor éjjel 3kor arra ébredek, hogy a fejemreejti a labdáját, aután ugat, hogy dobjam el :D de közben imádom is :D

2021. aug. 27. 23:06
 25/26 A kérdező kommentje:
És igen én most az orditozós apuka vagyok :), szobakutyánk még nem bolt soha, kihozza a legjobb énemet.
2021. aug. 27. 23:13
 26/26 A kérdező kommentje:

Jutalomfalatnak pedig párizsi, vágsz egy szeletet és csak kicsi körömnyi morzsákban adagolod neki, ha valamit jól csinált, majd megveszik csak a szagától is, és mindent megtesz érte :)

Bolti jutifalatok nem jöttek be lányomnak, aztán kb 3 hét után teljesen ráunt a kutyára, azóta az én kutyám...

2021. aug. 27. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!