Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény erről a kennelről?...

Vélemény erről a kennelről? Szerintem rendben van, de várom nálam még jobban hozzáértők válaszát.

Figyelt kérdés

[link]



Jövő nyárra szeretnék egy nagy svájci pásztorkutyát, mert beleszerettem egy régebbi kiállításon ebbe a fajtába. :D Azóta több könyvet is kiolvastam, ami csak erről a fajtáról szól, úgyhogy mégjobban belezúgtam:D Szerelem volt első látásra. Ma reggel nekiálltam kenneleket keresgetni, de csak ez az egy az, ami nekem tetszik. Meg 30 km-re van tőlem, úgyhogy a távolság sem nagy.

Még egy kérdés: el lehet menni úgy kennellátogatásra, hogy most még nem szeretnék kiskutyát venni, csak jövőre?


Köszi a válaszokat!


2010. aug. 24. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem el mehetsz kennel látogatásra de szerintem ha csak egy év múlva akarsz kutyát akkor felesleges mivel addig úgy is születni fog új alom
2010. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmehetsz nyugodtan. Én úgy tudom, hogy Magyarországon nincs másik tenyésztő, és náluk is nemrég született az első alom. Tehát ez az első alom az országban. Biztos szívesen látnak akkor is, ha csak később szeretnél kiskutyát.
2010. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kennellátogatást kérdezd meg mondjuk a tenyésztőtől, ő tudja, de rendes helyen el lehet menni megnézni a helyet meg a szülőket és felvilágosítást kérni. Szóval szerintem kérdezd meg, ez első tesztnek is tökéletes.

Egyébként jónak tűnik, sok fotó élénk-egészséges kölykökről, "neked való-e" cikk, korrekt leírás, igényes weboldal... Én ugyan nem kutyát, de tenyésztek, és nekem korrektnek tűnnek. A látszat persze nem minden, de nagyon sokat elárul.

2010. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!