Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény a Cavalier King...

Vélemény a Cavalier King Charles Spánielről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos kutyusok!:D

[link]

2011. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első látásra szerelem volt, mikor megláttam az Animal Planet műsorában :)
2011. szept. 26. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenem van ^^ Imáááádom okos, szófogad, eljátszik magában is, ha épp tanulok vagy valamit itthon csinálnom kell, szobatiszta kb 1 hónap alatt lett, ha wc-znie kell beül az ajtó elé és nyüszög, olyankor sééta :) és egyszer lenyomtuk a fenekét és mondtuk, hogy ül, azóta tudja :D a feksziket 5 perc volt megtanítani :D Hihetetlen édes pofáák:) és mikor vadászik, figyel és egyik lábát felemeli *elolvadok* :P Csak ajánlani tudom!!
2011. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a meggyőző kommenteket :):)
2011. szept. 26. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akit egyszer rabul ejtenek ezek a tündéri teremtmények, az már soha többet nem akar más fajtát az életében. A lehető legjobb fajta a kistestű kutyusok között, szerintem. Kiállításokra is jársz majd, vagy csak kedvenc lesz?
2011. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen még gondolkodom :)
2011. okt. 1. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!