Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tibeti spánielről vélemény?

Tibeti spánielről vélemény?

Figyelt kérdés

A személyes vélemények,észrevételek érdekelnének,nem a google.hu-s összefoglaló fajtaleírás!

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 21. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Életvidám, játékos, szeretetre méltó, öleb.

Ennyit tudok mondani róla!:D

2011. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt egy tibeti spanielem eredetileg mint palotapincsi adtak aztan kiderult spaniel.Hat ha sokat foglalkozol vele (amugy igenyelte is) mondatokat ert meg.Mindent megevett amirol latta hogy en is eszem imadta a csokit es a szolot egyedul a hagyma fokhagyma nem volt inyere.Imadta a vizet meg a sok fesulest valodi csaladtagnak szamitott.
2011. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"imadta a csokit es a szolot"


no comment. Ezzel a 2 kajával 10 perc alatt ki lehet nyírni egy kutyát.

Ha lesz is tibeti spánieled, ilyet még véletlenül se adj neki.

2011. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig tenyleg ette es eleg sokat megevett megsem lett baja.Inkabb a csokis szaloncukrot lopta le a farol sot ki is csomagolta.Nem vicc tenyleg ezt tette nem lett semi baja annak dacara hogy a csokirol tudtam hogy art neki tehat ne adtam csak keveset erts egy kockat de o mindig kipotolta.:) A szolorol nem tudtam hogy art neki abbol is par szemet evet de azt mindig kerte ha volt es latta hogy eszem.
2011. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!


Arról tudnál írni hogy mennyi foglalkozást igényel?Huzamos ideig el van egyedül anélkül hogy rombolna?Lakásban tartottad?

egyébként meg a 3 válaszra írnám hogy nincs olyan ismerősöm aki egy egy lopott falatka csokit ne adna a kutyájának!Nem hal bele és nem azon él gondolom,hanem csak néha kap,abban meg szerintem semmi kivetni való sincs!

Köszönöm a válaszokat!:)

2011. okt. 21. 20:03
 6/8 anonim válasza:
Feje enyhén domborodó, szeme sötétbarna, füle lelógó. Törzse rövid, zömök. Végtagjai rövidek, vékony csontozatúak. Farkát a hátára hajlítva tartja. Szőre hosszú, selymes, sima, a nyakán és vállán sörényt alkot. Színe aranysárga, fekete, őzbarna, feketés rőt, krémszínű, fehér, fehéres sárga. Kistestű eb: marmagassága 25 cm, testtömeg: 3-6 kg. Alomszám: 3-4 kölyök. Várható élettartama 9-12 év. Életvidám, játékos, szeretetre méltó, magabiztos, intelligens, határozott fellépésű, idegenekkel szemben tartózkodó, bizalmatlan fajta.
2011. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat sokat folglakoztunk vele ha nem en akkor a szuleim vagy a nagymamam.Megertette ha hivtam a szuleim vagy a nagyim vagy ok engem es ment a hivott fel nadragjat huzni hogy gyere.Enni a tanyerbol kapott de mikor rajott hogy mi aboszon eszunk o meg a labtorlore teritette meg az asztalat.A parnara is egy ideig csak a fejet tette majd rajott hogy o felfer teljesen a parnara es utannaugy aludt.Mondatokat ertett pld : gyere nezzuk meg hol a kutya azt jelentette hogy idegen kutya van a teruleten es rongton szambavette a helyet.Megertette sokszori karlenditesre hogy figyelje a kezem mert mutatok valamit ami ot is erdekli , hol van huscafat ,csont labda stb.

Mikor beteg volt mert meghult es fajt nagyon a torka mancsat anyam nyakara tette es nyuszitett.Latvan anyam eldagadt labad kaposztalevelet tett ra.Egyedul anyamat szerette o elvehette a kajajat is ha en kozelitettem vagy barki mas ugy morgott mindha inditanal egy motorbiciglit ha anyamvette el csak nezte hogy tenyleg elveszed de nem morgott inkabb olyan csodalkozo volt a tekintete de elfogadta.

2011. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Es igen tombhazban tartottuk egy ideig majd csaladi kertes hazba koltoztunk es az volt a menyorszag neki annyira orult uj jobb nagyob teruletenek.
2011. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!