Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a labradorom...

Lehet valami baja a labradoromnak, ha a Dunában úszik? Hova vihetném még sétálni a Duna-parton kívül?

Figyelt kérdés

a környékünkön van még a parkerdő, meg a Duna-part...

eddig a mindig a Duna-partra vittem, de ott koszos a víz, lesz valami baja tőle? Amúgy meg már unjuk a partot, meg sok a kóbor kutya is arrafelé, de a parkerdőben még sosem jártunk... és nem tudom, ha pl. találkozunk egy jóval nagyobb kóbor kutyával akkor mi történhet.? (mert ott nem sokan járnak és nem tud senki segíteni ha baj történne, a parton meg ugye sokan vannak)


2010. aug. 24. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem emberek is szoktak fürdeni a dunában meg láttam már benne kutyát de sztem oda vidd ahol nem olyan koszos a víz
2010. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát a mi környékünkön a Duna van, és ő olyan, hogy póráz nélkül szaladgál és ahol kedve tartja ott lemegy (meg ahol letud) és ő így boldog... meg nagyon nagy ritkán, kocsival ha elmegyünk egy tisztább tóra fürdeni, akkor meglehetne oldani, hogy ő is jöjjön
2010. aug. 24. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
A Duna egyáltalán nem tiszta és tilos benne a fürdés. Nem véletlenül. Ekcémát kaphat a kutya.
2010. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D akkor már nem viszem oda soha többet :) majd leviszem egy tóra :D
2010. aug. 24. 12:54
 5/12 A kérdező kommentje:
különben a pocsolyába is pancsol a halastavunkba és a medencénkbe is XD
2010. aug. 24. 12:55
 6/12 anonim ***** válasza:
A labrador vízi kutya, inádja a vizet, szeret pancsolni és ha lehet, úszni is. De egyáltalán nem mindegy, hol. Egyébként évekkel ezelőtt bányatóból mentett ki egy labrador egy hét éves gyereket. Hirtelen mélyült a tó, a gyerek fuldoklott, azt kiabálták neki a partról, kapaszkodj a Fifi nyakörvébe. Szerencsére értette és a labrador kiúszott vele a sekély vízbe, ott már többen is voltak, kimentették. Nem ismerték egymást, a kutyát nem küldte be senki, ösztönösen mentett.
2010. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 24. 13:45
 8/12 Akiteki ***** válasza:
Az én kutyám is állandóan belement a Dunába. Soha semmi baja nem volt tőle.
2010. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ő is már régóta belemegy, amióta itt van (3.éve) és a Duna-parton is találtuk, de mindenki azt mondja hogy nem kéne belemennie mert beteg lesz meg hogy az milyen koszos, de semmibaja nincs tőle
2010. aug. 24. 14:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó labradorként természetes hogy imádja a vizet :)

Hagyd csak, hadd fürödjön!:D

2010. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!