Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a labradorom...

Lehet valami baja a labradoromnak, ha a Dunában úszik? Hova vihetném még sétálni a Duna-parton kívül?

Figyelt kérdés

a környékünkön van még a parkerdő, meg a Duna-part...

eddig a mindig a Duna-partra vittem, de ott koszos a víz, lesz valami baja tőle? Amúgy meg már unjuk a partot, meg sok a kóbor kutya is arrafelé, de a parkerdőben még sosem jártunk... és nem tudom, ha pl. találkozunk egy jóval nagyobb kóbor kutyával akkor mi történhet.? (mert ott nem sokan járnak és nem tud senki segíteni ha baj történne, a parton meg ugye sokan vannak)


2010. aug. 24. 12:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 24. 15:37
 12/12 anonim ***** válasza:
A Duna erősen szennyezett, tele van vegyszerrel, beleengedik a szennyvizet, a hajókról az olajat, a rengeteg műanyag palackot, mindent. Az én kutyám beteg lett, mert beleivott a vízbe.
2010. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!