Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A napokban megmérgezték a...

A napokban megmérgezték a kutyámat-sajnos-... Este semmi baja nem volt, reggelre már nem élt. Patkányméreg lehet e ilyen hatásos, vagy esetleg más. Nyomozok utána, talán egyszer meg lesz a tettes.)?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 09:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
62%
Részvétem 😔❤️
2021. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Mi ez a sok patkány méreg és parvo téma? Mindig feldob valaki egy témát és hirtelen mindenkinek olyan gondja van.Most vagy egy környéken éltek vagy nem valami kreatív az aki kamu kérdéseket ír ki..


Ha vért is látsz az patkányméreg.Többnyire orr,száj és ínyvérzés a legfőbb,legészrevehetőbb tünet.

2021. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 nem kamu,,miért lenne az!

#1 köszönöm.......

2021. máj. 24. 09:28
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
a patkányméreg nem hat ilyen gyorsan. Vérzékenységet okoz, ami kb 1 hét után jelentkezik
2021. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem! Az én kutyámat is megmérgezték, de szerencsére túlélte. Tudtuk ki volt a tettes, rendőrséget ís hívtunk mert maradt még pár db szöggel átszúrt patkánymérges kolbászdarab az udvarban... Szerintük amíg nincs bizonyíték, semmit nem lehet tenni. Mi nem voltunk elég tanúknak, mert elfogultság miatt családtagot nem fogadnak el, csak kamerafelvétel jatszott volna. De ha lett is volna felvétel róla, Magyarországon emiatt max pénzbírság jár.

Csak azt tudom javasolni, hogy költözz el és addig ne vegyél magadhoz új kutyát, amíg ott laksz. Ha van másik kutyád, akkor szigorúan lakásban és a költözésig csak felügyelettel mehet ki az udvarra pórázon! Mi így oldottuk meg.

2021. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a válaszod, és örülök neki hogy a tiéd túl élte.
2021. máj. 24. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg fagyálló?
2021. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Az is elképzelhető.
2021. máj. 26. 08:29
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagyok lepontozva? Nem mérgezek állatokat, de ha utánaolvasotok sok helyre dobálnak be fagyállóval telefecskendezett húsdarabot.
2021. máj. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le,kipipáltalak.

Mivel pontoztalak le?

2021. máj. 27. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!