Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem volt hatásos az...

Miért nem volt hatásos az eutanázia?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán kíméltük meg a kutyánkat a szenvedéstől. Nagyon idős volt és rákos. Az állatorvos nálunk adta be az injekciót. Az első meg sem kottyant neki, így beadta a másodikat, amire azt mondta, hogy nem lesz többre szükség. Ezután a kutyám hirtelen erőre kapott, majd elfutott, vissza kellett hoznunk és csak a negyedik adag volt teljes mértékben hatásos. Mi volt az oka ennek? Az állatorvost elfelejtettem megkérdezni.

2021. márc. 17. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Jézusom, mit csinált vele?

Nálunk sajnos több esetben volt szükség eutanáziára cicáknál: rák ill veseelégtelenség miatt.

Első adag szurival mélyaltatásba küldik őket , a második pedig szívmegállást okoz, ha már alszik.


Hallottam légzést blokkoló injekcióról is, az összes barbár dolog, ha az állat még éber és haláltusát vív!

2021. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Részvétem a kutyus miatt, nagyon sajnálom ami történt vele, veletek, de szerintem hibázott az orvos. Meglepne ha elismerné.

(1. vtam)

2021. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hat nem igazan volt melyaltatasban. Nekem annyit mondott az allatorvos, hogy olyan szive volt a kutyanak, mint egy 2 evesnek. Pedig 17 eves.
2021. márc. 17. 16:13
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem normális, nekünk is először egy "sima" altató hatású szert kaptak (idős kutya és beteg cica), utána pedig olyat ami szívleállást okoz - de addigra már altatásban voltak, szóval elfutni semmiképp nem lett volna elképzelhető....
2021. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Erdekes. A lenyeg, hogy mar nem szenved.
2021. márc. 17. 16:19
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem akart meghalni?

Mi volt a baja, ha szabad tudni?

2021. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg a rak terjedese es sulyossaga miatt mar nem volt eletkedve, nem evett, nem ivott. Bar meg reggel utoljara mozgatta a farkat, mikor megsimiztem a fejet. 17 evesen mar azert ideje volt. En sem szeretnek ilyen idos lenni. :D
2021. márc. 17. 16:25
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Jól írták előttem, az első injekció altató, épp azért, hogy a másodikat már ne érezze az állat. Valamit elszúrt a dokitok. Vagy nem várta meg, amíg az első után elalszik? Pedig nem szokott sokáig tartani, ha jól csinálják...
2021. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Hallottam mar panaszokat erre a dokira. Fel fogom venni vele a kapcsolatot ujra, nem lakik messze.Ha kiderul, hogy elbaszta, akkor veletlenul en is elbaszom az o altatasat. :)
2021. márc. 17. 16:33
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
Azért futhatott el,mert tisztában volt vele hogy beteg,de még így sem szerette volna hogy meghaljon,veletek szeretett volna még lenni.Ezt nem tudom ti hogy nem értettétek meg és állítottátok le az egészet.
2021. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!