Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukazusi juhaszkutya mennyire...

Kaukazusi juhaszkutya mennyire vedi a teruletet? milyen hazorzo?

Figyelt kérdés
az erdekelne inkabb, hogy mennyire bizalmatlan idegenekkel szemben? jo hazorzo? mennyit ugat illetve ha valaki bejonne az udvarba csak ugy, nekiugrana vagy figyelmen kivul hagyna?
2021. máj. 24. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Neki ugrana ha a gazdája nincs ott hogy biztosítsa arról hogy nem ellensége a betolakodó.
2021. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon a szomszédnak mindig az volt ez már vagy a második vagy a harmadik kutya az első ideg gyenge volt azt nem lehetett elviselni mindig ugatott mindenre a második kutya kedves volt egyszer átszökött hozzánk amig a testvérem átment szólni a szomszédnak a én megsimogattam a fejét amikor jött érte el is meséltem neki teljesen pánikba esett kiderült, hogy csak a szomszédasszony lányát fogadja el és fura, hogy nem bántott (ez azért meglepett) aztán mikor összejöttem a barátnőmmel aki kutyakozametikus többet akartam megtudni a fejtáról és ő mondta, hogy amig kicsik kedvesek de mikor megnőnek egy ember kiválasszanak aki eteti gondozza őket a többi embert nem szereti amugy ajánlom a DogcastTv csatornát ott csomó érdekes dolog van fent mindenféle kutyáról
2021. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Harman vannak arrol a kornyekrol: kaukazusi juhasz, kozepazsiai juhasz es a moszkvai orkutya. Megbizhatosagban is nagyjabol ez a sorrend. Kaukazusi egy vadbarom, a kozepazsiai csakk rettenetes, a moszkvai orkutya pedig borzaszto :) Neked kell tudni, hogy a pokol harom bejarata kozul melyiken lepsz be! :D
2021. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon. Ha elszökik, az utcán senkivel nem foglalkozik, de az udvart a területét úgy védi, hogy ha valami jönne, lehet ki is nyírná.
2021. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján ne vegyél kutyát. Aki nagyon be akar menni az pillanatok alatt megmérgezi amúgy. És ha csak kirakod az udvarba, nem foglalkozol vele, neked megy simán, ha éppen nem tetszik neki valami, de akkor ott maradsz az biztos.
2021. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!