Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadjam a talált kutyust? :S

Befogadjam a talált kutyust? :S

Figyelt kérdés
Vasárnap voltam kinn a piacon és volt ott egy nő egy németjuhász keverék kis kan kölyökkutyával. Azt mondta hogy bedobták hozzájuk a kutyit, és most el akarja ajándékozni. Erre most megyek a boltba és ott van a kutyus van kirakva neki víz meg kaja, de mondják, hogy nekik nem kell és nincsen gzdája mert már nyitáskor itt volt. :S Van 5 kutyám, de ideiglenes be tudom foagdni aztán megpróbálom elajándékozni. Mit csináljak?:S
2010. aug. 24. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia melyik megyébe és hol van ez? mert ha Győr avgy környéke akkor én befogadnám szivessen:)? 16/L
2010. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatóan tisztességgel gondoskodnak róla, amíg nem találnak neki gazdát. Szóval ha neked megterhelő lenne hat kutya, nyugodt lehet a lelkiismereted, jó helyen van, ahol most van. Még az is lehet, hogy összebarátkoznak vele és megtartják.
2010. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Norczy ***** válasza:
Ha belefér anyagilag hogy ideiglenes befogadd a kutyust akkor tedd azt! Az utcán nem maradhat! Aztán utána kerits neki megfelelő gazdit! Én is rengeteget csináltam ezt! Befogadtam, új gazdi!
2010. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát igazából ezt neked kéne tudnod.. gondold, rágd inkább át még egyszer! (eleget foglalkozom ezzel az 5tel is? kell még egy a nyakamra? és mivan ha utána nem tudom elajándékozni?)
2010. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pestmegyében van a kutyus szigethalmon. Szinte minden nap fogadok be kidobott macskákat idén már 8at befogadtam. Csak ez még is egy nagy részben németjuhász kan kutyus és 3-4 hónapos :S Szóval nem tudom hogy el tudom-e ajándékozni :S Amúgy a kutyus egészséges játékos kölyökkutya 4 hónaposnál 100 hogy nem idősebb :) És elég szép kiskutya gyorsan nő biztosan nagy lesz :)
2010. aug. 24. 15:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én is 16/L :)
2010. aug. 24. 15:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj nem tudom hogy mit csináljak segítsetek :S
2010. aug. 24. 15:39
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Semmit. Jó helyen van, etetik, itatják. Majd valaki beleszeret.
2010. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben befogadnám :)

Utána hirdetném,stb. de biztosan befogadnám,legalább egy kis időre is,amíg új gazdát találsz neki ;)

2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már befogadtam. Esetleg ha kell vkinek írjon.

Németjuhásznak néz ki csak lógó füllel és kunkori farokkal :) Kb 3 hónapos múlhatott, kan kutyus, nagyon játékos és egészséges. Expressen hirdetem már a német juhászok között:)

Csak az a baj hogy amikor elmentem érte valószínüleg kiszökött a 8 éves yorkshire terrierem és eltűnt. Szerintem elvittem vki. Raktam már hirdetést de nem hinném, hogy visszakerül hozzám :(

2010. aug. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!