Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutyát befogad a menhely?

Minden kutyát befogad a menhely?

Figyelt kérdés
Sajnos a mentett kutyának nem találok gazdát és mennie kell... ilyenkor körbe kell telefonálni, hogy hol van szabad hely vagy hogy működik?

2021. máj. 26. 06:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%

Jó vicc. Keress más kifogást. Ha befogadsz egy kutyát amúgy alap hogy számolsz a rehabilitáció költségeivel. Te meg azt sem tudod mi az... A rehabilitáció nem kutyaiskola, és nem trükkök tanítása. Lehet jobban járt volna ha nem fogadod be, kerülhetett volna felelősségteljes emberhez is.

Jobban hangzik mint gyepin az altatás, nem? Mert a menhelyek tele, te meg nem akarsz vele foglalkozni semmilyen szinten, ahogy látom.

2021. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

Ja, én fel is adtam a trükköknél, látványosan nem akarja megérteni hogy miről van szó.

És még viccesnek, örömtelinek is tartja a helyzetet.... ":)"

2021. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozok vele semmilyen szinten? Akkor miért viszek a kutyákat kutyaiskolába, apportra? ja mert biztos leszarom oket...


és milyen rehabilitáció költségéről dumálsz? tudod mennyi idős volt amikor megtaláltuk? tudsz bármit arról, hogy napi hány órát foglalkozom vele?

tudsz arról, hogy ezek ellenére hányszor ment neki a másik kutyáknak? vagy hogy mennyi kárt tett a házban?

egy kérdést tettem fel mert igen egy menhelyen jobb lenne neki, mint mielőtt valamelyik szomszéd bántani fogja

2021. máj. 27. 12:59
 24/24 anonim ***** válasza:
67%
Valamelyik szomszéd? És szerinted az normális hogy egy szomszéd bántani tudja a kutyádat?
2021. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!